| Bya132 a întrebat:

Stiu, intrebarea mea va fi raportata de smecheriwinking. reveniti-va! La o simpla intrebare a lui Loome, a fost raportata, deci automat stearsa. Ganditi-va dragii mei inainte sa raportati o intrebare! Sa se afle cine raporteaza, nu va faceti griji, nimeni nu scapa nepedepsit chiar daca este in fata unui monitor.
Sunt curioasa cine raporteaza intrebari excesiv? Are curajul sa recunoasca?
Voi ce parere aveti despre intamplarile acestea? scuze-ati categoria

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu le raportez pe toate care nu respectă politica site-ului, deși adminii ar trebui să fie mai prezenți printre noi!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CookieșiParty a răspuns:

Eu nu am 5000 de puncte.asa ca nu pot raporta!