| anonim_4396 a întrebat:

Ce va enerveaza mai tare: sa primiti o funda pe care nu o meritati la o intrebare gen: cine vrea funda? sau...sa faceti un rezumat la un intreg raspuns si sa ziceti tot ce siti, si sa fie corect iar acel utilizator TPU sa dea funda unuia care a zis o tampenie? sunt curioasa, chiar daca unii dintre noi nu suntem atat de inebuniti dupa funde, totusi sa le l-am pe merit nu? happy

p. s: scuze categoria

9 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu cred ca ai dreptate,cine nu s-ar bucura sa primeasca o funda pe nimic? Mai mult m-ar deranja sa imi dau o opinie buna, si sa imi dea stupid, sau nefolositor.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Elyy,daca nu era corect ce ai zis, nu primeai funda, chiar daca erai singura persoana care ai fi dat raspuns.

| odorash a răspuns:

Pai sunt intr-o parere cu tine. Odata am scris o compunere lunga de vreo 2 pagini la un utilizator si el i-a dat funda altuia care ia scris ca nu stie nimic,' Pai e ironic sa te muncesti in zadar ca la sfirsit sa iasa asa. OMG
Bafta happy

| ImHereForYou a răspuns:

Cel mai rau ma enerveaza sa primesck o funda p care nu o merit... daca nu am putut sa ajut aceea persoana...dc sa primesck funda? Pe mine nu ai sa ma vezi niciodata ca scriu la sfarsitul unui raspuns ceva FUNDA! NEVER!

| Yukidaruma a răspuns:

@ILB apreciz ca iti spui parerea si pot spune ca este una foarte buna, pentru ca multa lumea s-ar bucura de inca o funda in lista, dar tocmai din aceasta cauza am pus intrebarea, voiam sa vad cine se gandeste inainte sa sara in sus cand primeste o funda la un raspuns nu tocmai bun, adica subinconstientul unora chiar nu isi face treaba?, eu una ma simt destul de prost cand raspund asa din plictiseala la intrebari mai stupide gen: cat fac x+y=?, sau alte din astea, am patit-o de am raspuns in gluma mai mult si putin amuzata de intrebarile pe care le pun unii cand nu au ce face laughing, la cele mai multe intrebari am primit funda fara sa ma astept pentru ca nu era chiar corect, oricum opinia ta este buna dar eu tocmai de asta m-a pus intrebarea sa vad cine simte ca e ceva neinregula cu chestiile asteawinking

| música a răspuns:

Buna Elyy :*
voi fi sincer in ceea ce ma priveste.
la inceput cand am descoperit acest site.am vazut si eu ca lumea alearga dupa funde.nu stiam exact care cum sta treaba cu ele.am 3 raspunsuri la care am cerut si eu funda.insa m-am documentat si am vazut care e treaba., nu stiam ca fundita se da ca sa fii "mandru" cu ea". acum stiu si vreau sa le castig ajutandu-mi colegii si nu cersindu-le ca altii.doresc sa ajut persoanele ca si mine cand se afla in situatii dificile.iar funda sa o primesc doar daca merita raspunsul meu. poate multi nu cred ce scriu aici.dar pur si simplu asta este adevarul
Ma bucur ca si tuh gandesti ca mine
NUmai bine iti doresc, Maryan

| CompleteAndUtter a răspuns:

Bine zis! Sunt multi care promoveaza cersetoria oh go on. Deplorabil...

| JustDeedee a răspuns:

O funda bine meritata happy

| madalina954u a răspuns:

De acord xD sunt de aceeasi parere cu tine happy. si bine ca ai zis tu asta. poate se gandesc si altii la chestiile astea