| Leon a întrebat:

Stiu sa indrept parul cu placa, sa il si creponez, smecherii d'astea.winking Cine vrea?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Fetele sunt experte în păruială. Să vezi lupte libere când se supără una pe alta. Ce-ar zice să ne vadă lumea cu mâinile unul în părul celuilalt, trăgând cu nădejde, sau, stând faţă în faţă şi agitând ameninţător câte o placă de îndreptat părul.

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Ma descurc si euwhistling

| JustMeBăi a răspuns:

Tu nu ştii să ondulezi cum ondulez eu.

| AndaWest a răspuns:

Eu,eu,eu,eu,eu vreauuuuu\:d/
da cum fac ca nu stau in rothinking ti-l trimit prin posta? dar te rog sa mi-l dai inapoi

| Astaeparereamea a răspuns:

poti sa mi-l faci cretbatting eyelashes

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Pff draga.eu stiu si sa indrept, si sa ondulez, si sa creponez si sa il fac cret si conic si sa il fac sa stea arici si oricum :-> Na ca nu esti mai tare decat mine,+ stiu sa aplic si machiaj baby :->

| Leon explică:

@original daca esti cumva in Italia aranjam fara niciun fel de problemebig grin

| Leon explică:

@catalyne tata vezi-ti de 'socoteala' ta, stiu ca ai dat replica la rasp meu de pe intrebarea ta, ...si apoi incearca sa ai o logica in ceea ce vrei sa spui.

| cattalynn a răspuns:

Mi se par cam gay chestiile astea