| ANDREEA111 a întrebat:

Cum pot sa-mi creponez parul fara placa? Vreau sa-mi stea creponat!

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Hmm, totusi cu placa ti-ar iesi mult mai binehappy
Ai incercat sa-l impletesti in 3? Gen spic? Codite cat mai subtiri, incepand de la radacina.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa spalare, cand inca tie umed, impleteste-ti-l in codite cat mai subtiri, eventual da-te-l cu fixativ si despleteste-ti-l pe loc. Succes!

| XxXxloveyouXxXx a răspuns:

Prinde-l in multe codite mici si lasa-l pana maine dimineata! :*

| ANDREEA111 explică:

Eu vreau asa sa stea parul, pentru ca codite am incercat, dar nu vreau par cret, vreau par creponat :http://www.e-joy.ro/......toare.html