| haiZI a întrebat:

Sufar de o boala psihica. Pot sa dau stupid si sa raportez?
Sunt stupid si nu stiu sa rad, fundita?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am ras cu lacrimi. cel mai amuzant, cel mai cel...iti raportezi singur intrebarea?

| theorizer a răspuns:

Astia pun un buton pe care scrie stupid, apoi ne cer sa ne purtam frumos
nu te chinui, nu e de ras

| haiZI explică:

HaiZi esti cel mai tare, Am ras cu lacrimi. cel mai amuzant, cel mai cel. fundita?

| haiZI explică:

Nu e nimic de ras.Am postat doar ca sa vad cat dureaza pana apar trolii, acele persoane care nu au nimic mai bun de facut decat sa dea stupid si sa raporteze intrebarile altuia toata ziua.Stii,puteai sa ocolesti intrebarea.Mersi ca ti-ai irosit timp din viata ta pentru intrebarea stupida pusa de mine.stupizenia atrage stupidul. felicitari

| Laur_7500 a răspuns:

Deci daca a fost o gluma.nici o musca nu rade, daca a fost un proverb nici un mut nu ar asculta, si stii ceva nici prostu nu rade