| anonim_4396 a întrebat:

Sufera cineva de boala aceea numita "lene"? Este grava?

Răspuns Câştigător
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Toti suferim de aceasta boala, la unii este mai putin grava, la altii ca mine, mai au un pic si se duc dracu' big grin...deci da este destul de grava laughing

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Razviiiiiiiiii):

rolling on the floor tare faza : "mai au un pic si se duc dracu' " rolling on the floor

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pai,mi-e lene sa merg la wc, gandeste-te si tu, ce grav e. worried

| PotcaPădurii a răspuns:

Da, sufar de chestia asta.E grava. La inceput, corpul tau nu se poate desprinde de pat. Daca reuseste sa se desprinda, isi va lasa creierul acolo. Daca nu se va desprinde, va putrezi printre vise goale. Cand boala este intr-un stadiu foarte avansat, nu mai ai nici vise, nici nimic, doar o stare foarte asemanatoare cu moartea. Si apoi chiar mori, pentru ca inima s-ar putea sa se fi molipsit si ea de lene...

| Ţepeşu a răspuns:

Da la toate 1.

| AlinaaAli a răspuns:

Ohh daaa, chiar acum am luat ceva medicament impotriva eiwinking
si cel mai bun medicament e somnulwinking
poti sa incerci!

| Holocaust a răspuns:

Eu am ajuns în stadiul acut.

| NothingToEat a răspuns:

Da e incurabila

| eucumine010 a răspuns:

E foarta grava. big grin

| doarEu001 a răspuns:

Este grava...din fericire nu este dureroasa. daca lene ar durea imagineaza-ti cati ne-am mai vaita:-s

| GusWaters a răspuns:

Bitch Please, mie mi-e lene sa fac si ceea ce stiu ca imi poate aduce faima, deci cred ca animalul e inspirat din atitudinea mea...

| SevrajBoy a răspuns:

I know how you feel sad...

| DouaPuncteD a răspuns (pentru SevrajBoy):

happy Oh, yes? Are you sure?

| SevrajBoy a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Of course xD

| TheBloodyRoses a răspuns:

Dap. Ai aici un caz destul de grav. Imi e lene sa-mi fac temele, sa merg la bucatarie, sa o pleznesc pe sora mea. Nu prea e grav. Lenea e frumoasa!

| st3fDub a răspuns:

Ma ia boala asta la ora 6:20 DIMINEATA, timp de cinci zile pe saptamana.Ghici ce zile sunt aleatongue

| Mitsuri10 a răspuns:

Da.Eu.Dimineata,la pranz si seara.Este grava rau.Nu ai ce ii face decat sa o tratezi cu distractie. Sper ca te-am ajutatwinking.