| anonim_4396 a întrebat:

Sugerati-mi va rog citeva idei de concurs, intre fete, sau intre fete si baieti, ceva haios. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Sa le pui un fel de premiu undeva departe si sa ascunzi biletele care ai indruma spre acel premu sau concur cu sani sau concur de sarit coarte (asta ar fi f tare pentru baieti)sau un joc de genu care se imbraca cel mai urat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai un concurs de fete cine danseaza cel mai bine, Intre fete si baieti dea next de pe mtv. o sa fie haios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult buble!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnisoarele sa pregateasca salate din fructe exotice etc...si care mai frumos ornamenteaza.Sau inca o proba aranjarea mesei romantice pentru doua persoane!