| Rallu_Raluca_1999 a întrebat:

Puteti sa-mi sugerati cateva idei pentru o petrecere de 14 ani? Pentru fete...laughing))))))))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampanie pentru copii, de haleala ce crezi tu ca este de cuviinta, muzica si dans la tine acasa. Dar sa nu mai fie cu streeptease ca data trecuta ca nu mai vin laughing

2 răspunsuri:
| siquic a răspuns:

-Pai le inviti pe fete acasa la tine cand mama ta este acasa ca sa va faca mancare
-Poti sa ei niste filme de pe Internet cu baieti dragutiwinking
-Sa jucati adevar sau provocare
-si mai pui si tu niste idei...
-si du pa acea puteti face o petrecere in pijamale big grin

Bafta!

Fundita? kiss

| Denisuk123 a răspuns:

Pai., daca vrei sa iti faci ziua ziua laughing) poti inchiria un loc cum ar fi : mcDonal'ds, sau daca vrei acasa si vrei seara poti cumpara un reflector de luminite care se misca in ritmul muzicii si sa stati pe intuneric sa mancati sa va uitati la film sa cantati sa dansati etc laughing)) Funda? :*