| ÂnÐяuŢẮ a întrebat:

as dori sa fac un concurs de fete doar ca nu stiu despre ce sa fac si ca sa fie loul 1, 2 si 3. Dati-mi niste idei pls...Ms anticipat
FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| dumitruanca17 a răspuns:

Noi am facut acum cativa ani concursul " Miss Martisor"hee hee...am avut diferite probe : sa dansam,sa spunem un banc, sa recitam o poezie, sa povestim o intamplare amuzanta si erau mai multe probe dar nu-mi mai amintesc...si juriul era alcatuit din elevii mai mariwinking. depinde si ce clasa suntetiwinking.o sa va distrati

8 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Despre moda si poti sa pui intrebari despre moda

| effect a răspuns:

Pai poti sa faci un concurs cu haine,o parada si cine e cea mai bine imbracata sa primeasca aceste premii,sau unul in care cea mai rapida fata sa castige,sa aiba de facut cate ceva, de curatat si cine termina prima sa castige, sau cea mai creativa fata:-)

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pai l-ai putea face de frumusete sau ai putea sa pui niste intrebari dintr-o anumita materie si sa faci echipe iar echipa care raspunde corect la cele mai multe intrebari castiga. Poti faci 3 echipe daca vrei neaparat cu 3 locuri.

| ÂnÐяuŢẮ explică:

Ce super idei mai vreau ca pot face un concurs si sa aleg mai multe etape de ex prima etapa cea mai frumoasa poza a 2 cel mai tare caracter vreau mai multe

| ÂnÐяuŢẮ explică:

Imi place rasp lui missjorose2011 de fapt toate sunt frumoase mersi mult sa ma gandescla cine daau funda

| simona_3709 a răspuns:

Frumusete? Inteligenta? moda?
fashn? caracter? poze artistice?
Numa` bine big hug

| mjr2011 a răspuns:

Cunosti oameni care se descurca in mod deosebit intr-un anumit domeniu? Daca da,fa un concurs in domeniul ala,ca sa stii ca se va si inscrie cineva(cel mai bine e daca sunt prietenii tai). Pune-i in echipe si pune-le intrebari(daca nu cumva e ceva artistic[desen,pictura,cantat sau scris{de ce nu?}]).
Daca nu,fa ce-au zis si ceilalti(prezentari de moda, parada etc.).
Pentru premii, nu trebuie cine stie ce.Eu as propune:
1. O pereche jeansi(sau o bluza)+1 stick Usb de 2GB
2.2 X tricou dragut.
3.3 x stick de 2 GB
Ce zici? Mai ai nevoie de ceva, ca iti zic
funda?

| NyKo_3743 a răspuns:

Buna.pai un concurs de fete?thinking pe hi5? daca e pe hi5 cateva exemple:
1.Cea mai frumoasa poza editata;
2.Cel mai frumos cuplu;
3.Cel mai frumos zambet;
4. Cele mai fine buze;
Si mai pui tu ce mai vrei