| condemnedAntagonist a întrebat:

Sunt 3 lucruri care le detest:
1.melodia asta:http://nyan.cat/
2.cand apa ma stopeste pe cur atunci cand ma cac
3.raspunsurile lui BiberoancaGotSuspended
:|
si intrebarea e ce nu va place voua la TPU?

5 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

1.intrebarile stupide.
2. Justin Bieber.
3.Limbajul ala...cum zice Anduuu

| Asdfasdefta a răspuns:

Nu imi place ca uneori e plictiseala. Si ca unii pun intrebari stupide.

P.S : La 2. sunt total de acord cu tineee! laughing

| Anduuu a răspuns:

Ca lumea scrie asa:Heyy lume care-mi ziceti si mie cie nu va plaakee la TPU, hai voo rogh mult si va dau si fundita! Si nu-mi mai placa cand pui o intrebare si esti luat la mistowinking

| Lime a răspuns:

laughing ce melodie! rolling on the floor ha ha

ce nu imi place la TPU?
ca se actualizeaza cam greu site-ul, ca utilizatorii pun mai mereu intrebari la categorii gresite si alte chestii de detaliu

| condemnedAntagonist explică:

Si eu urasc copilu ala straight face se uita cu ochii aia mari la minestraight face