| Chrystyne a întrebat:

Voua va place Puya? Yo una il urasc, il detest dar vreau sa aflu parerile altora.
Daca nu va place intrebarea pur si simplu nu raspundeti

8 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Da imi place de fapt nu puya imi place ci unele din melodiile lui decat sa ascult guta mai bine puya.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Il iubesc pe Dragos ff mult :X:X Adica, puya.

| Chrystyne explică:

Pff...nu ma refer la guta, ca nici eu nu ascult manele, ma refeream doar la muzicaa astuia

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Il detest oh go on

| salajeanul a răspuns:

E scarba pamantului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi displace, dar nici nu imi place la nebunie.Imi placea mai mult inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Swεεէ''Aѕнℓєу`ιzZ♥

La naiba, ai citit că îl cheamă Dragoş şi ţi-ai adus acum aminte. Of of of! Hai să ne dăm fanele numărul 1!

Cât despre întrebare, îmi plăcea înainte de "Undeva în Balkani". Păcat că s-a schimbat.

| bucurvlad28 a răspuns:

Dal dracu de dstrus. nici eu nu il suport. mai degraba ascult pietonu' 200 din 24 de ore