| Goete a întrebat:

Sunt baiat si o sa ma intalnesc cu o fata; sper sa ii placa ce am pentru ea, eu o am asa cam mare, cum va place mai mult fetelor?
Adica daca va place mica, mai tai din ea.
Am cules-o acum seara din gradina si era cea mai frunoasa floare, am taiat-o mare ca sa o pot scurta daca va place mai mica.

Răspuns Câştigător
| Adrian2004188 a răspuns:

Wtf ne-ai facut pe toti la inceput sa ne gandim la perversiuni laughing))

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu esti normal.

| Geici7474 a răspuns (pentru Andreeush):

Aprob

| Goete explică (pentru Andreeush):

Este benzina normala si super.
Multumesc happy

| Goete explică:

Unde dai si unde crapa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 cm e cam mare la tine? Lasa, ca poate o sa iti creasca pana te insori. Desigur stii ca baieteii care au frsutrari legate de marime fac glume ca a ta, nu?

| Spartacus12345 a răspuns:

Ua, esti transsexual? In unele intrebari zici ca esti baiat, in altele intrebi de ce nu ai menstruatie

| Goete explică (pentru Spartacus12345):

Tu imi poti raspunde?
Oare de ce nu am menstruatie?
Sau chiar atat de rau stai cu logica...

| Spartacus12345 a răspuns (pentru Goete):

Ua, aici zici ca esti baiat, si in alte intrebari dai de inteles ca esti fata

| Goete explică (pentru Spartacus12345):

Daca dau de inteles este pentru ca tu vrei sa intelegi asa si nu ai citit ce am raspuns la raspunsurile primite.
Eu nu imi mai pierd timpul cu tine, Sherlock Holmes.

| KidoCox8 a răspuns:

Tai.o de la radacina