| JustStitch a întrebat:

Fetelor va place sa primiti o mica atentie gen o floare, o ciocolată, un micut cadou de la un baiat in semn de prietenie?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Eu am primit un buchet de flori de la un baiat. Tin minte ca m-a sunat in timpul acela, pe cand alegea florile si vanzatoarea l-a intrebat, pentru cine cumpara florile si el a spus ca pentru iubita lui. Nu mi-a venit sa cred cand l-am vazut la poarta. Gestul a contat!

19 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Da, ador asta. smug Ador ciocolata în primul rând, şi florile. Ah...Dar nu primesc eu. rolling on the floor

| JustStitch explică (pentru Idkidk):

Nu ai primit deloc?

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

Eh, rar..Nu prea primesc. crying Decât rudele îmi dau câte-un Iphone sau Laptop.

| JustStitch explică (pentru Idkidk):

Ok... lauda de bine, nu miroase a bine, dragut din partea lor ca iti face astfel de cadouri

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

Tu primeşti flori şi ciocolată? rolling on the floor

| JustStitch explică (pentru Idkidk):

Eu ofer, nu primesc, dar in perioada asta, ma descurc si eu cum pot, of.

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

Nu mă iubesc băieţii, dar las' îmi iau eu mâine o ciocolată Milka cu Oreo. happy

| JustStitch explică (pentru Idkidk):

Heidi, nu iti mai place?

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

E bună şi aia rolling on the floor Las, că îmi dăruiesc eu cadouri.

| JustStitch explică (pentru Idkidk):

Bine,cum zici tuwinking

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

Decât singură şi fără cadouri. Mai bine singură din punct de vedere al cadourilor, şi-mi iau eu.

| JustStitch explică (pentru Idkidk):

Ok happy

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

Da.

| Idkidk a răspuns:

Tu oferi? rolling on the floor

| JustStitch explică (pentru Idkidk):

Da, ce e rău în asta?

| Idkidk a răspuns (pentru JustStitch):

Nimic.

| dragodana a răspuns:

Salut! Da imi plac micile atentii.Nu des ca ni se urca la cap, dar, din cand in cand, e chiar frumos si ma face sa-l iubesc pe respectivul si mai mult.

| Ry0010 a răspuns:

Mie mi se pare ok sa primesti flori sau ciocolata de la iubit nu de la un prieten. Adica daca un baiat mi-ar da o floare asa fara nici o ocazie speciala as crede ca ma place desi poate el ma place doar ca prietena. Deci se poate face o confuzie.winking