| maayan a întrebat:

Buna fetelor! vreau sa ma intalnesc cu un baiat si nu stiu cum sa ma imbrac am 1.55, corp para si imi place stilul casual. va rog ajutati-ma.multumesc!

Răspuns Câştigător
| Annutzica a răspuns:

Ar trebui sa te imbraci cu o rochita de primavara cu o curea in talie ca sa ti-o accentuezi, apoi daca nu esti prea mica ai putea sa-ti pui niste platforme, dar daca esti mica ai putea sa porti niste opincute.

Pe deasupra ai putea lua cu usurinta o geaca de blugi scurta pana intale, tot asa, ca sa ti-o accentuezi. Daca vrei sa pari putin mai inalta, ai putea sa porti cercei lungi si parul desfacut, dar daca nu vrei sa pari inalta, niste cercei pe ureche cu parul strans ca sa se vada.

Daca ai o geanta de blana(pufoasa) ai putea sa ti-o iei deoarece acum se poarta gentile de blana, dara daca nu ai poti lua o forte simpla gentuta.

Daca ai ochii verzi te poti machia cu roz deschis, chiar daca tinuta nu se potriveste cu rozul(asa se poarta acum, nonconformistul), dar daca ai ochii negri sau maro ai putea sa te machezi cu orice culoare vrei.

Daca ai un lant lung, ai putea sa ti-l pui sau daca nu, poti sa porti un ceas, sau chiar pe ambele.

Sper ca te-am ajutat, mi-am dat toata silintawinking.

2 răspunsuri:
| PufarinăPink a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te imbraci cu o rochita draguta. niste sandale cu platforma [lund in considerare ca esti putin scumda happy ] Daca nu niste jeansi cu un tricou si niste tenisi..Cum vrei. tot ce conteaza e sa te simti bine! Fundabatting eyelashes?

| PtcNymphee a răspuns:

Buna.ti-as recomanda sa te imbraci in ceva in care sa te simti tu bine.O pereche de jeansi skkiny ar fi ideali, niste tenesi, pantofi sau conversi.(depinde tu ce preferi), un tricou si un hanorac peste.sau un cardigan subtire.happy