| TheWomanCat a întrebat:

Sunt cea mai comica dintre cei mai comici de pe pe TPU? Mai comica decat opusul dirigintei? Mai comica decat cele mai complexe aparate de amuzament din randul extraterestrilor? Atat de comica ca universul a crezut ca sunt prea buna pentru aceasta lume,nu,pentru acest univers?
Daca da si sigur ca da,votati-ma ca userul anului.Iar daca nu si sigur ca nu, atunci in continuare votati-ma ca userul anului.Si aici intervine adevarata intrebare:Gluma asta e mai buna ca imaginea boxerilor mulati ai lui Justin Bieber in baia fetelor live?

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Cred că am sărit peste partea amuzantă. thinking

| whatevernvm a răspuns:

Esti asa amuzanta...cea mai buna intrebare de la trivia...mi-ai facut ziua mai buna. Acum sterge-ti contul.

| RAY a răspuns:

Fumezi prea des si asta e naspa, fumeaza mult si rar ma refer la marijauna sa fi mai cool

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deja esti senior si vrei si usherul anului?

| TheWomanCat explică:

Ai citit tot?

| TheWomanCat explică:

:/