| lovejustinbieber_2039 a întrebat:

Cu cine votati cu justin bieber sau cu justin timbarlake care e mai dragut?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

thinking justin bieber:X e... wowlaughing dar am auzit lucruri urate despre el daca vrei ti le zic pe privat ca sa nu fol cuvinte urate aici imi trimiti tu mesaj daca vrei sa iti zicwinking

| Psihiatra a răspuns:

Justin timbarlake cu sigurantawinking

| Tweetymrrr a răspuns:

Justin Timbarlake.Nu vreau sa te supar (mi-am dat seama dupa nume ca esti fan al lui justin biber), dar mi se apare cam arogant si nu stiu. deloc sincer, oricum fiecare are dreptul la opinia lui asa ca...

| AlerimxD a răspuns:

Eu cu siguranţă îl aleg pe Justin Timberlake, are o voce mult mai superbă!
Xoxo.

| Dreamin a răspuns:

Justin timbarlake mult mai matur si musica buna :-x
sincer mi se pare una femaiat justinbiber oh go on fara suparare

| MyEssence a răspuns:

Justin bieberkiss dar nu sunt obsedata de eltongue

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Justin biebertongue

| Andraanda a răspuns:

Justin bieber (JB) ...nus obsedata da imi place cum cantawinking
Pwp...:X

| Nimeni_6547 a răspuns:

Justin Bieber love struck

| JBieber a răspuns:

Bieber

| byutzatha a răspuns:

Justi bieberlove struck

| Deyaa2 a răspuns:

Justin Timberlake.happy
zau asa.laughing nu stiu de ce are atat d multa faima
si il plus Justin Timberlake canta mai bine ca si Bieber.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul aleg pe justin franzela =]] justin bivol =]]

il aleg pe justin timbarlake

| lovejustinbieber_2039 explică:

Il votez pe justin bieber