| TheKardashian2010 a întrebat:

Votati Romania pentru concert : Justin Bieber in Romania http://tweeter.faxo.com/Justin_Bieber_My_World_Tour_2010

Răspuns Câştigător
| Alice180297 a răspuns:

Da eu votez. Bai frate nu inteleg ce aveti cu el straight face Nu va place? Asta e da nu il mai jigniti straight face Sunt si oameni care il plac.Mda fetite de 13 ani km le spuneti voi.are o groaza de fani.asta e Romania frate ce sa. i faci. trebuie sa jigneasca oh go on ca altfel nu se simte bine

3 răspunsuri:
| DexTer a răspuns:

Nici nu stiu cine e ala... dar dupa o cautare pe google am hotarat sa nu votez pentru fraieru' asta... zici ca e gay rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru biberon ala? mai bine ma duc la o farmacie si iau un biberon.si asa parca e femeie. daca ai asculta o mel de a lui fara sa stii ca o canta el si fara video l-ai confunda cu o fata care tocmai s-a despartit de iubit

| giohardy a răspuns:

Pfff ce? gayul ala in ro? nici mort nu ma duc la concertul lui de gay ce e tampitul dracul ce este