| TiberiuFasole a întrebat:

Sunt foarte in urma si caut iubita, putine patratele, par negru, inalt, tata medic primar, bani cu galeata, vila langa piscina. Mama, inventez razboiurile cuplurilor T/A! Deci, imi trebuie un cuplu. Cine se baga? Fete nu baieti. Nu se pune daca sunt baieti sad Cica nu e cuplu.

22 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Elodia te vrea.
Mrrrrr.

| KillMePlease a răspuns:

Stiu yow pe cineva.
Stii cine?
Stiiii?
Stiu yoww!
Nu yow! big grin

| TiberiuFasole explică (pentru KillMePlease):

Atunci cine? Ai zis ca stii cine, deci stii.

| KillMePlease a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nu stiu...laughing))
Vei afla pana te vei marita. laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

"Războiul cuplurilor" - thinking Suna bine

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Da, măi, am văzut întrebarea. Daca nu intra GreyN fac cuplu cu ciocolata smug

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ok, deci am făcut un mare mare sacrificiu, văzând chestia asta, mda îți mai urmăresc răspunsurile din când în când și m-au impresionat. Deci am făcut acest sacrificiu ca să îți comunic că dacă nu intru nu înseamnă că nu suntem un cuplu, adică cred că ai văzut Pirații din Caraibe, și după ce ăla, nu mai știu cum îl chema, o preluat conducerea Olandezului Zburător, era un fel de corabie fantomă, era nevoit să atingă țărmul cu picioarele odată la 10 ani, în rest fiind pe mare, deci se vedea cu iubita lui odată la 10 ani și ea nu îl înșela cu nicio ciocolată! Îți dai seama ce sacrificiu a făcut. Deeeeciii, oricum nu aveam ce face acum așa că măcar 5 minute să îmi pierd spunându-ți că....Hmm. Să nu mă înșeli. Oricum acum lăsând asta la o parte încep să regret că nu am renunțat cu o zi după, că am observat că erai provocată să îmi faci o declarație și nu ai făcut-o din pricina că nu am fost! Ce m-am mai ofticat. laughing Și merci pentru celelalte chestii pe care le-ai zis, adică mai exact că ai recunoscut. Să ai grijă de tine... Știi la început e mai greu să mă abțin dar sper să mă obișnuiesc cât mai repede. Adio. sad

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Am ajuns să fiu gelos pe ciocolată, off off dar rău am ajuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata, m-am îndrăgos... îndrăgos... Da, m-am.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Pai...

Răspuns utilizator avertizat