| Macryna a întrebat:

Sunt periculoasa si imprevizibila! Acum daca ati traii in Caraibe si ati fi niste regi/regine cum v-ati imbraca, ce ati face, cum ati conduce lumea?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Did someone say rum?

6 răspunsuri:
| SabinaQueen a răspuns:

M-as imbraca in haine de ultimul racnet si cum as conduce lumea? As face o lege prin care scoala sa se desfiinteze sau sa se faca doar doua ore pe zi si as mai interzice ceva:ghiozdanele ridicole de grei si apoi nu as sta in Caraibe, as merge unde vreau eu in lume.

| Fernando9Torres a răspuns:

Ca Jack Sparrow!

| Macryna explică (pentru Pricked):

laughing

| digital7shady a răspuns:

Daca as fi rege, as abdica. laughing Mi-as aduna o avere frumusica si m-as retrage, sa conduca altcineva. Haine albe, largi, cu o tanti pe care s-o iubesc si sa traim fericiti pana la 45 de ani.

| RedDeath a răspuns:

laughing Ma gandesc la "Noile haine ale imparatului" de Andersen

| Liviu a răspuns:

Mi-as trage chiloti peste pantaloni ca zuperman laughing