| CristalClear a întrebat:

Sunt singura care abia acum a observat faza enervanta de la fiecare profil cu "utilizator Senior sau Junior"? straight face

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Enervanta de ce?
Sincer decat sa fie un site plin de trolli mai bine sa fie delimitat clar, si strict!
Nu de alta...dar eu unul ma saturasem de trolli retardati ce pun intrebari despre satan, si spam la greu la fiecare intrebare...+raportari si voturi excesive

| Bogdanux a răspuns:

Era mai fain daca s-ar fi facut mai multe "ranguri", nu numai Senior si Junior. Oricum, e bine ca au facut asta.

| Fragile a răspuns:

De acord cu Apache.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Chiar ma

| CastraveteMurat a răspuns:

Dc sunt junior? crying eu vr senior crying

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Nu esti.

Sper ca te-am ajutat happy

| AnneBre a răspuns:

Nu esti singurabig grin eu am observat ierithinking

| CautNume a răspuns:

Nu sau faza cand dai sa votezi.ca te intreaba nu stiu ce.si categoria Religea.cred ca administratorii au vazut cat s-a vorbit despre ei ca nu fac nimic si asa au mai iesit in evidentalaughingmacar nu se mai blocheaza sit-ul

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Haha. tare! Sunt senior. b-)

| sefwefhiff a răspuns:

Daca ai junior nu poti vb pe chat. dupa 100 de raspunsuri vei avea senior...si NU esti singura care a observat si caruia i se pare foarte enervat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Acum trei secunde am descoperit si eu. Sunt Senioara. Merci, merci.