| Avantasia a întrebat:

Care-i faza cu "Utilizator: Junior/Senior" de la profil?thinking

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 si afli toate detaliile. Numai bine!

| TeoPT a răspuns:

Pentru a evita trollii și conturile clonă, s-a stabilit de ieri ca utilizatorii care au sub 10 zile de activitate pe site și sub 100 de răspunsuri să fie numiți juniori. Utilizatorii juniori nu au dreptul să voteze răspunsuri, să raporteze, să trimită mesaje private etc.

Citește ultimele două postări de pe blog să te lămurești.

Baftă

| elasexygagica a răspuns:

Chiar ca sunteti greu de cap, nici sa cititi nu aveti habar

| ComputerGeek a răspuns:

Nu stiu exact, abia adineauri am obervat si eu, o fi un nou rank.

| Petre a răspuns:

Citez:

"Ce nu poti sa faci ca membru junior. Nu poti sa faci trolling in esenta:

- nu poti sa postezi pe chat

- nu poti sa votezi si sa raportezi

- nu poti trimiti mesaje private"

Seniorul poate să facă aceste lucruri (dar nu sunt sigur cu trolling-ul)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul tau, dar si altele care te-ar putea interesa cu privire la modificarile ce s-au facut pe site, il gasesti aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care au sub 100 de raspunsuri sunt juniori si sunt limitati in activitatea TPU. Citeste pe blog.