| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul căruia nu-i place tranquila?

24 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Nu știți să vă distrați, tocilarilor.

| ??c??? a răspuns (pentru Polaris):

Mie pur și simplu mi se pare un rahat de melodie.

| Polaris a răspuns (pentru ??c???):

Tocilarule.

| ??c??? a răspuns (pentru Polaris):

Tu știi măcar ce înseamnă tocilar?

| Polaris a răspuns (pentru ??c???):

Ființa umană care nu a atins nirvana ritmului ecletic a melodiei care a despărțit universul în două ere pe graficul timpului. Prin a cărui vase de sânge, șiroind de plasmă, hematii, leucocite și trombocite, nu se găsește R-ul accentuat pe care Dumnezeu, în omniprezența și omnipotența sa astrală, l-a pronunțat în zorii Genezei: tRRRRRRRanquila.

Acum știi, fiule.

| ??c??? a răspuns (pentru Polaris):

De curiozitate, cât ai tocit ca să cauți ....fraza asta?

| Polaris a răspuns (pentru ??c???):

Aproximativ șase vieți de om și una de țestoasă de Galapagos.

| ??c??? a răspuns (pentru Polaris):

Țestoasă de galapagos...aa mi-am amintit, acum câțiva ani aveam o revistăcu Scooby Doo și am citit ceva despre aceste țestoase.

Ești tu călător în timp?

| Ashadow a răspuns:

Spuse fanul Justin Bieber...

| al3xander a răspuns:

Nu, mai sunt si eu si creca numai noi 2 suntem ca restul m-au disperat cu melodia asta.

| Speed99 a răspuns:

Nope.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Niet,nein,no,nu,spanac...

| Fridăm a răspuns:

Agree with Polaris.
Tocilaruleee! Cum să nu'ţi placă melodia? Eu o ascult şi când dorm, şi când mănânc (ajută la digestie), non-stop.

| ??c??? a răspuns (pentru Fridăm):

Și mă rog de ce sunt tocilar dacă nu ascult o melodie plină ***********? Apropo nu e nimic cenzurat, sunt doar steluțe...

| Seducatorul a răspuns:

Daa,imi "place" la fel de mult ca LaLaBandlaughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nup...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i chiar asa fain dar merge.

| ??c??? a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge pe...

| anonim_4396 explică (pentru ??c???):

O roata si un picior.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu-mi place.

| svartirhimnar a răspuns:

Crezi că eşti singurul om cu cap de aici? Nu. Nici mie nu-mi place.

| aclean a răspuns:

NU! Bravo! Suntem singurii carora nu le plac manelele in engleza.ce va place la puscariasul ala, ma?
si..tocilar? de ce? macar el nu e incult ca voi!

| Skadr3 a răspuns:

Mie imi place...are un ritm misto smug