| Ion88888888 a întrebat:

Bună TPU. Sunt singurul căruia îi place să se masturbeze. Voi de cate ori o faceţi pe zi? Eu o fac de cam 2-4 ori/zi la 2 -3 zile.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca esti sigurul, banuiesc ca mai sunt cateva miliarde de barbati cu aceeasi pasiune ca tine... da mai rareste si tu

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

în fiecare zi de 5 ori

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare frumoasa, culca te ca esti obosit

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este deja masturbare excesiva care va duce la probleme cu erectia si imposibilitatea sa poti avea sex cu o fata, in viitor.

| mihai69 a răspuns:

Nici pe departe. 90% dintre bărbați o fac. Restul sunt mincinoși.

| ywar a răspuns:

La mine curg rauri de sperma, in fiecare zi. Am si banca. De 15-18 ori.

| GambleR40792 a răspuns (pentru ywar):

Nu stiu daca ma crezi, dar eu aveam un dement in generala, la geografie cand ne punea profesoara sa copiem lectia din carte, se retragea in ultima banca si rupea laba

| Fonk a răspuns:

Îmi place, si o dau o data la 2 săptamani. Ce credeți căs prea expirat?

| GambleR40792 a răspuns:

De doua ori pe zi maxim, cu pauza de 2 zile intre, decartez cam o doza si ceva de pepsi sperma laughing 0, 75 ml lejer

| NamPlacaVideo a răspuns:

Eu fac in pauza la scoala de 3 ori in fiecare pauza