| CiocolataCalda a întrebat:

Eu urasc melodia Tranquila. Voua va place? happy

21 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Wtf. Aia ce naiba mai e?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Da,urăsc melodia aia, chiar dacă nu am ascultat-o vreodată.Și urăsc și melodiile din playlistul tău, de asemenea.

| CiocolataCalda explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Asta e. Nu te pun sa le asculti. big grin

| Vans a răspuns:

Nici nu ştiu ce-i aia.

| CiocolataCalda explică (pentru Vans):

Sincer, nici nu ai vrea sa stii. X_x

| Iubibilăă a răspuns:

Imi place. Dar tu de ce o urasti?

| CiocolataCalda explică (pentru Iubibilăă):

Mi se pare ca suna ca o manea, iar mie chiar nu-mi plac manelele. D:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să recuosc că mi-a plăcut, dar acum m-am săturat de ea. La fel şi cu Gangnam Style sau Ai se eu te pego. Harlem Shake e la putere happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja parcă-mi doresc să mori...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu am zis ca imi place Harlem Shake. Cel putin nu la asta ma refeream. Voiam sa zic ca multi prefera Harlem Shake in loc de Tranquila.
Whatevere... I don't care -_-

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu la asta mă refeream. Era vorba de toată salata aia de nulităti înşirată de tine. Sfincterul muzicii, dacă se poate numi muzică.

| Furculingură a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu, nu cred că se poate numi muzică. Am realizat asta. Târziu, dar am realizat. Din punctul meu de vedere muzică este rock-ul, rock-ul symphonic. Trupe ca Nightwish sau Evanescence. Îmi plac vioara, orga şi pianul. Combinaţia de muzică clasică cu rock este ciudată, foarte, dar ăsta-s eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deşi n-am auzit-o până acum, bănuiesc că e o mizerie, la fel ca ultimele " mari hituri " internaţionale care au înnebunit prostimea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| FearOfTheDark a răspuns:

Urasc aproape tot ce se da la tv.

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Nu sunt innebunita dupa ea dar nici cand o aud nu tip sa o inchidalaughing e Ok. big grin

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Sincer nu

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Nici n-am auzit de asa ceva

| JusTLiVe a răspuns:

Gentleman PUTERE!

| Themis a răspuns:

...ce e aia?

| madi64 a răspuns:

Nu!