| DeeaLove08 a întrebat:

Sunteti de acord ca toti cei care il uram pe biberon sa ne punem la nume "hateJB"? de exemplu la mine : "BlackRoseHateJB". deci sunteti de acord?

Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu. Mi se pare ca ne dam in stamba pra tare. Da, stiu, e un imbecil. Dar oare de ce are atata succes? Fiindca( in afara fanelor lui infocate), noi cel care il uram am ajuns sa il mediatizam. Oare ajungem sa vorbim mai mult de el dacat fanele lui?

16 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si ce rezolvam cu aia?

| Bya132 a răspuns:

Nu. Ce, după ce că suntem în acest "război" să mai încingem noi situația cu asta? Pă ce am?

| pinguinuVerde a răspuns:

Neinteresant că te crezi interesantă...

| LoL a răspuns:

Imi pare rau dar nu vreau...tu chiar vrei sa imi fac alt cont?

| Pralină a răspuns:

Hmmm.abstreact*îşi schimbă numele de la TPU*

| Pralină a răspuns:

@AngelOfDarkness chestia e că nu ea e aici pe TPU şi ne bagă în mormânt! Jasmine Bibăr are cele mai idioate fane, copile de 10 max 14 ani! Pe noi ne disperă mai mult fanele decât Jasnime...sau cel puţin aşa cred...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu ajuta cu nimic astia trebuie tratatii cu indiferenta nu le mai bagati si voi degetul in kur sa stea mai mult voi punetii paie pe foc

| ȘtefiȘtef a răspuns:

@PralinaNuMaiVreaSaAudaDeJasmineBibar, da, sa zicem ca ne-am schimba numele. Si cu ce ajuta? Fanele o sa il adore in continuare si o sa le doara in cot de numele noastre. De ce? Nu le poti schimba gusturile muzicale in niciun mod. Cu atat mai putin prin numele noastre.

| Deny1333 a răspuns:

Nu, nu sunt. De ce aş fi?

| Deyutza a răspuns:

şi dacă nu îmi pun ce se întâmplă? o să mor? o să fiu obsedată de Jiastin? heeeelp crying

| Jazzooohs a răspuns:

Nu ajuta...straight face

| レクス a răspuns:

Se punem problema asa:
Ok.Il schimbam.Si dupa? LadyJ si celalalte s`au terminat.Acum incepem noi? Ce rezolvam cu asta? Le dam si mai multa incredere sa ne invadeze iar cu intrebari legate de Jb.Nu e de ajuns ca avem intrebari stupide? Mai vrei si JB, DIN NOU?

| PeStraziGoale a răspuns:

Nu

| alex_6048 a răspuns:

Ar fi bine sa vada si el poate asa poate nu s-ar mai crede asa important dar daca nu vede nu prea cred ca ajuta mai mult iti va fi scarba sa vezi JB cand intri pe TPU

| Bella_6044 a răspuns:

Pfuaaa laughing daca tot nu il suporti asa cum pretinzi, dc il bagi att in seama schimbandu'ti numele chatterbox laughing

| Bella_6044 a răspuns:

Moaaa ce inteligent/a esti rolling on the floor) obsedatoooo cica nu e fan Jb chatterbox bla bla...d'aia proopunea ca toti sa aiba prin numele contului si "hade JB" rolling on the floor) si a mai dat si ca inteligent/a "stupid" tuturor care nu e de acord cu ea rolling on the floor call meu