| Florennce a întrebat:

De ce nu avem o categorie " Books " ? . Sunteti de acord cu mine ?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce "books" si nu "carti"? Iti suna tie mai bine in engleza? Sau tu *nu stie romaneste si citeste cu succesuri numai carti in limba lui Shakespeare?

| MrAngelus a răspuns:

Pentru ca se afla deja in categoria "Arta & Cultura". Alea de literatura sunt "arta", iar cele enciclopedice sunt "cultura".

| Florennce explică (pentru MrAngelus):

Hmm. dupa numele categoriei ma gandesc ma mai nimeni n-o viziteaza. Eu una, dupa parerea mea, asa as numii-o. Dar am observat ca de obicei utilizatorii pun intrebari care n-au nicio legatura cu categoria.

| Magnifico a răspuns:

Ar merge.In ultima vreme insa la ce am vazut zic ca ar trebui sa fie o categorie big grinusmani" happy. Domane cat se urasc unii pe aici! Sa vezi ce raspunsuri si cometuri daulaughing

P.S:ti-au trecut depresiile? laughing

| Florennce explică (pentru Magnifico):

Daca ai de gand sa ma ironizezi, treaba ta. Replici si comentarii se dau oriunde si intre oricine (modul general ). Daca te referi la replicile dintre tine si utilizatorul de la intrebarea-mi anterioara, vreau sa va spun ca n-am chef de ele.
P.S. Depresiva nu sunt si nici n-am fost, si daca nu ma intelegi, problema ta.O seara buna!

| Magnifico a răspuns (pentru Florennce):

1.Ti s-a parut ca am un schimb de replici la intrebarea ta anterioara?
2. Daca zici ca nu iti pasa de nimeni, ca vrei sa te inchizi in tine, ca ai suferit mult si chestii de genul asta se intelege!
3.O seara buna si tie!

| ColorBubbles a răspuns:

Daaaaaaaaaaa

| NAMOLOS a răspuns:

Me too

| Doηηa a răspuns:

Nuu.
Deja există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant cu toate ca se citeste tot mai putin; ce zici daca o numim ''carti''?

| LittleOwl a răspuns:

Si eu vreau o categorie pentru carti dar avem EDUCATIE SI CULTURA GENERALA si oameni mai scriu in asta despre carti dar sunt de acord cu tine