| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord cu mine ca Livia este cel mai frumos nume romanesc din universul asta?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca esti indragostit pana peste urechi de... Livia. O fi, daca zici.

| benny a răspuns:

De unde ai dedus tu ca Livia este cel mai frumos nume romanesc din universul asta?

| Millanteria a răspuns:

Nu sunt de acord deloc. Eu cel putin imi spun parerea si nu sunt de acord cu tine pentru a-mi da funda. NU! Mie nu-mi trebuiesc funde cersite. Toate numele au cate ceva special, dar mie sincer Livia nu-mi place deloc. Gusturile nu se discutawinking

| ღClauuღ a răspuns:

Nu nu imi place numele asta.(e doar parerea mea:d)

| Biuka a răspuns:

Nici mie nu-mi place, sorry happy
Nu stiu. numele asta ma duce cu gandul la seriozitate si maturitatehee hee ( asa o cheama pe nasa-mea laughing ) prefer Rebeca love struck

| AnaAmalia31 a răspuns:

Mie-mi place Rebeca... dar e si Livia fff frumy happy

| sensa a răspuns:

Absolut NU

| ElGreco a răspuns:

Pentru mine nu! Gusturile nu se discută...

| missoriginal a răspuns:

Livia? Zau asa.Ori esti indragostit pana peste cap de o fata cu numele asta ori nu mai stii nume de fete.

| StefiM a răspuns:

Nu sunt nume mult mai frumoasehappy care reprezinta ceva livia nu inseamna nimic

| dulse a răspuns:

Numele asta nu este prea special ...eu prefer ana, karina sau daria

| Adryanus94 a răspuns:

DA cel mai frumos si dulce.tongue asa o cheama pe pr mea.tonguebig grinbig grin

| capshunikaaa a răspuns:

Sincera sa fiu nutongue