| Supravietuitorul98 a întrebat:

Sunteti oameni? Funde de sarbatori! O sa mai pun intrebari pentru. funde

Răspuns Câştigător
| Aniii a răspuns:

Evident... daca totiii oamenii ne tragem din maimute asta nu inseamna ca suntem animale.Si oricum fiind ca toti ne tragem din Adam si Eva insseamna ca suntem oameni.Deoarece si in Biblie Dumnezeu a spus ca a facut un om pe Adam sin din coasta lui a facut`o pe Eva.deci Da suntem oameni

5 răspunsuri:
| andreeaemmma a răspuns:

Mai daca credeti ca oamenii au evoluat din maimute de ce nu mai evolueaza si astazi?

| LoveAngel223 a răspuns:

Daaaa

| JustBelive a răspuns:

De fapt provenim din homus care a eliminat o alta specie, un fel de maimute, interesati-va pe net'! Daca tot vreti sa stiti! si oamenii sunt tot animale, cum cainele se cheama caine, asa si omul e animal numai ca se numeste om!

| skiziiskiz a răspuns:

Nu...eu sunt o extraterestra laughinglaughinglaughing

| JuliaSweet a răspuns:

Ce dracul? Noi nu ne tragem din maimute mai! Suntem oameni ca Dumnezeu i-a facut pe Adam si Eva. Exact asa ne-a facut si pe noi. rolling eyes