| LoriWitch a întrebat:

Cum sa dau funde celor care mi-au raspuns la intrebari?

Răspuns Câştigător
| The0nly a răspuns:

Te uiti la raspuns in dreapta este o fundita o sa iti apara daca vrei sa eu dai
P.S
Daca alegi raspuns castigator dai si vot si la cine dai funda nu o mai poti schimba la alcineva...bafta fa un test pe mine PLZ

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La o întrebare pusă de tine o să primeşti mai multe răspunsuri şi în dreptul fiecăruia o să fie câte o fundă. Alegi răspunsul care ţi se pare că este mai bun şi folositor ţie şi dai clic pe funda din dreapta acestuia şi apoi confirmi din ferestruica ce-ţi apare. Programul tpu va muta acest răspuns pe primul loc, imediat sub fereastra pentru răspunsuri(indiferent al câtelea răspuns a fost) şi fundele vor dispare de la celelalte răspunsuri. Poţi acorda o singură fundă la o întrebare, aşa că nu trebuie să te grăbeşti să dai funda, aşteaptă 2-3 zile după ce ai pus întrebarea. Pentru edificarea ta cu regulile de pe TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE! Numai bine!

| ZuzZzulina a răspuns:

Pai apare phunda in dreapta persoanei careia ii dai funda. Dai funda ca sa faci proba :X:X:X:

| ZuzZzulina a răspuns:

Ms frumos celui care a zis ca raspunsul meu este folositor :X:X:X:X Sa imi spuneti care ca vreau sa dau si eu vot, dar va rog frum sa fiti sinceri cine mi-a zis happy

| Muhteşem a răspuns:

Poti da funda numai la o singura persoana.In dreapta fiecarui raspuns este o funda gri dai clik pe ea si gata.

| SabinaRsT a răspuns:

Dai click pe intrebarea pusa de tine si in dreapta raspunsului este o funda gri selecteaza castigatorul intebarii tale si dai click pe funda apooi iti va aparea un mesaj in care te va intreba daca esti sigura ca vrei sa faci aceasta alegere tu dai da.si gata funda happy
Poti premia un singur respuns cu funda la o intrebare!
Sper ca te-am ajutat!

| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna! kiss Ai in dreapta raspunsului mei o fundita pe care scrie "declara raspunsul castigator" dai click pe ea si te intreaba daca intr-adevar vrei ca acesta sa fie raspunsul castigator. Dai "ok" si gata >; d

| Apy a răspuns:

In dreapta intrebarilor este o funda gri dai pe ea si se face portocalie asa dai fnda.

| happycolour a răspuns:

In dreapta fiecarui raspuns primit la o intrebare apare o funda gri. Apesi pe ea si desemnezi castigatorul. De ex poti sa imi dai mie o funda sa vezi cum functioneaza!batting eyelashes

| applemobile a răspuns:

Cum o sa imi dai si mie. dupa ce raspund iti apare o funda gri langa raspunsul meu. astept fundabig grin

| Pursuit a răspuns:

Ai acolo la rapsuns (de exemplu la mine o funda in dreapta raspunsului si apesi acolo (doar la o persoana pe intrebare poti da funda).