| MâţulMov a întrebat:

T/A se duce de rapa...Dovada:
http://i.imgur.com/oM1e2.png
Oameni buni, concentrati-va si voi putin :|
Voi ce parere aveti despre asta?

13 răspunsuri:
| βėan a răspuns:

Frate...Citeste numele de la intrebarea incercuita de sus...Ala-i ciac.O facea la misto de lya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciac facea trolling(and I hate when he does that). Aialalti...ei bine habar n-au ce-i cu ei.

| ɔɐıɔ a răspuns:

I was trolling.

| DaVà a răspuns:

De fapt, ciac incearca doar sa ne corupa cu noul sa avatar.(cam penal)

| LoL a răspuns:

Sunt de parere ca esti un fraier...ciac(n-am chef sa ti scriu numele invers) e unul din cei de la T/a care inca mai are doze de amuzament deci taci tu din gura

| Șosețică a răspuns:

Mda. dar @ɔɐıɔ e pusa la misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude, T/A S-A DUS de rapa. Acum a ramas un nimic din ea.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru DaVà):

Look into my eyes and get rid of your soul

Răspuns utilizator avertizat
| epurel a răspuns:

Who dafuq cares? b-) vrei sa-ncepem un " word war" aici?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Tu de abia acum aflii ca se duce de rapa?

| Pralină a răspuns:

@ɔɐıɔ vreau sa farmece cu noul lui avatar si limbajul sukar[e pusa la misto, duuh]

Apropo, T/A s-a dus de rapa acum mult timp...acum rapa se duce si aia de rapa -_-"...

| Just4Joker a răspuns:

Baaaai, amice happy
Dai dovada de lipsa de neuroni. Ai intalnit vreodata in viata ta o problema de logica? Gandeste-te inainte de a face ceva...

''Spuneti ceva. Dau funda...''
Era o problema de logica de genul ''Scrieti cocos fara gaina''.
Intelegi, pustiule?