| Sweet111 a întrebat:

Te suna cineva la 2 d noapte, si iti spune: Ti-ai spalat dintii azi? big grin
Tu ce-i raspunzi?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ce gatu matii vrei?

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca-i spal ieri

Nu,, glumemeamlaughingI-am spalat maine

| DenysaDulcika a răspuns:

Mata de handicapat tu acu suni sa ma intrebi mai devreme nu puteai, nu? ma duc sa ma spal acum laughing

| Ada_2475 a răspuns:

Nuj de astea iti trimit fototgrafie daca vrei rolling on the floor)

| Chihiro98 a răspuns:

Zic : Noapte Buna si inchid, daca mai suna odata spun „Good night" si inchid si mia suna odata eu spun „Oyasumi" ( japoneza sunt otaku) si inchid si mai suna odata si eu ii spun „bonne nuit" si inchid si mai suna odata si eu spun „CULCATE ODATA OM PROST".