| DaaNNuuTzz a întrebat:

Ce se spune despre fetele care au spatiu intr-e dintii din fata?

6 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Au strungareata asa se cheama.pe unele le face mai simpatice

| ladyMillion a răspuns:

Heyhappystai linistita.nu se spune nimichappyfiecare arata asa cum l-a lasat Dumnezeuhappyeu de exemplu am unul din dintii din fata spart pe jumatate de la varsta de 5 anilaughing))si ma consider speciala prin chestia asta.dar nu stiu de cethinking ideea este ca nu conteaza cum arati pe dinafara, ci ce ai inauntruhappy

| Ramonaaaa a răspuns (pentru ladyMillion):

Te consideri speciala pentru ca ai un dinte spart? straight face

| ladyMillion a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Normal

| cthulhu a răspuns:

Ca lasa urme interesante cand musca dintr-un mar.

| Astaroth a răspuns:

Se spune ca sunt curve.