| anonim_4396 a întrebat:

Test-ul sinceritatihappyEste o situatie imaginara, in care trebuie sa iei o hotarare.
Gandeste-te ca trebuie sa dai un raspuns spontan si cinstit! (Este important sa scroll-uiesti incet in jos si sa nu incerci sa te pacalesti pe tine insuti.)

Te afli in Florida...
...in Miami mai exact...
Esti in mijlocul unu haos total, o inundatie dupa un uragan...
nemasurate cantitati de apa...

Esti fotoreporter pentru CNN.
...si te afli in mijlocul acestui dezastru fantastic.

Situatia este la limita disperarii.

Incerci sa surprinzi cliseele cele mai impresionante.
In jurul tau case sunt luate de ape, oameni sunt luati de valuri...
Natura mugeste aratandu-si nemasurata putere violenta...
si pustieste totul in urma sa.
De-o data vezi un barbat la volanul unei masini de teren...
ce lupta disperat, sa nu fie luat de ape si noroaie...

te apropii...

si brusc il recunosti: este G.W. Bush!

Acuma realizezi ca furia apelor il va inghiti in orice clipa...pentru totdeauna...
Ai doua posibiltati:
1)sa il salvezi, ori
2)sa "prinzi" instantaneul vietii tale!
Sa ii salvezi lui viata, ori sa faci o poza, ce iti va aduce tie premiul Pulitzer!
O poza ce arata moartea unuia dintre cei mai iportanti oameni din lume...

Acuma intrebarea (raspunde sincer):

Poza o faci color, sau alb-negru?happy

30 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Color....sa vad mai bine cum se ineaca

NOname
| NOname a răspuns:

Lăsând gluma la o parte, dacă pot să ajut, ajut. Iar pentru poze va mai fi timp.
Merg să pozez porumbei și columbeni și tot nu o să mor de foame.

P.S. http://www.tpu.ro/......entariile/

| Musique a răspuns:

Eu nu fac poze.

| CautNume a răspuns:

Color, sa se vada mai clar tot ce se intampla.

| GeosBIOS a răspuns:

Cine a spus ca Bush este unul dintre cei mai importanti oameni din lume? Dintre cei mai cunoscuti poate, in rest cred ca multi s-ar putea lipsi de importanta sa.

Sincer as alege varianta 3), adica probabil ca nu as face nici una nici cealalta. Insa in calitate de reporter as anunta autoritatile, iar daca ei considera ca este necesar sa trimita un elicopter si sa-si bata capul cu Tufa bine, daca nu asta este.

| EdiT a răspuns:

Un "gramar nați" ar avea un preinfarct in aceste momente.

| EdiT a răspuns:

Ooh and btw...Un premiu "pulițăr"ar fi mai important ca niste $ ca i-ai salvat viata?

| eugenl a răspuns:

Alb-negru laughing))

| Magnifico a răspuns:

Color!

Ca alb negru nu se mai cumpara si nici nu mai este la cautare!

batting eyelashes

| foxsilver a răspuns:

Poza nu conteaza daca este color sau alb-negru.
Important este sa-mi setez repede aparatul pe autodeclansator, si sa prinda momentul in care salvez viata unuia dintre cei mai importanti oameni din lume.
Astfel, ma aleg si cu premiu Pulitzer si cu satisfactia de a-i salva viata sarmanului om.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il salvez. Nu m-as face reportera niciodata...

| MrsDraguttza a răspuns:

Il salvez... iar el o sa fie recunoscator si o sa ma rasplateasca

| DWDT a răspuns:

Alb-negru

| Ţăpeşu a răspuns:

Eu o stiam cu Basescu.

| Λl๓a a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Eo o voiam cu basescu

| GizazCraist a răspuns:

Alb negru ca sa-i surprind esenta, inaintea mortii noi ne dezvaluim adevarata personaliate

| beki13 a răspuns:

Il salvez, eventual dupa cateva zile de la dezastru il caut sa facem o poza amandoi.Ganditi-va ce bine suna un titlu in ziar,, This is the hero former President Bush,, tare, nu?hee hee

| CharlieHarper a răspuns:

Mai bine color, măcar să fie colorată

| CharlieHarper a răspuns:

Mai bine color

| teonel2 a răspuns:

Sa gandim logic...Il salvez.Imi va fi recunoscator.Vom face o sendinta foto in care sa aratam acel moment. Poza alb-negru.Este mai la moda pentru momente de genu asta.winking

| Pauliici a răspuns:

Termin sa imi mai imaginez happy

| Kristinake a răspuns:

Logic ca-l salvez. happy

| romichete a răspuns:

Pai.avand in vedere ca bush a cauzat moartea multor copii femei barbati etc..dealungu timpului.l-as fi rugat sa zica "say terror!" cand faceam poza.

| DianaRocks a răspuns:

Miami e in florida?(ori nu ma pricep la geografie? ca nu ma pricep)

| DianaRocks a răspuns:

Ti-am spus ca nu ma pricep la feografie laughing totusi...imi iese 10 media anuala...nu cred ca gandeam cand am dat raspunsulwinking

| DianaRocks a răspuns:

Inteligenta is si eu! Desteptaciunea ma urmareste...dar eu sunt mai rapida decat ea laughing

| WarHammer a răspuns:

Imi dau seama ca salariul de reporter este de rahat.

| princessmia a răspuns:

Color

| RDKV a răspuns:

Daca as vedea o persoana, indiferent cine ar fi ea, nu as mai sta sa fac poze ci as sari in ajutor.