| LolNope a întrebat:

That awkward moment when someone answears your questions you posted 4 months ago...

12 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

La inceput eu chiar raspunde-am la intrebarile alea.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Been there, done that.

| elena a răspuns:

Acel moment ciudat, atunci când cineva answears întrebările dumneavoastră aţi postat 4 luni în urmă...
Ai dorit sa scrii answears? Sau altceva?

Fost acolo, că face.

Spune-mi despre el!

Hi, hi, hi!

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru elena):

Ai dat pe translate, ce penibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Macar stie de el, ca altii nici de google nu au aflat inca. (caz real)

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru elena):

Wtf?

| Bogdanux a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Chiar ca wtf.Mi-a formatat mintea cand am citit.

| Cristianne a răspuns (pentru elena):

Acel moment ciudat când vezi că unii tot n-au habar o boabă de engleză și apelează la google translate...

| LolNope explică (pentru elena):

Hi,hi,hi!
Adica wtf, sa stii engleza e prea mainstream...

| elena a răspuns (pentru Cristianne):

Helău!

| elena a răspuns:

Te-ai suparat? Intrebarea ta nu este la categoria T/V? Mie mi se par amuzante toate raspunsurile pe care le-ai primit, raspund total nedumeririi tale, sunt curioasa pe cine ai sa premiezi?

| amage a răspuns:

Tell me about it! straight face