| ILoveMyBed a întrebat:

Thoamne... am trecut pe la comics si ce am vazut, intrebari de dragoste de frumusete, de musica, linkuri, ce naiba, cear fi sa cerem o categorie pentru troli, poate putem salva comics, o categorie unde troli pun intrebari, si tot trolli le raspund ce ziceti?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...da chiar sunt singurul care a cerut comics pentru ca t.a sa se elibereze., si nu ca toti sa posteze comicuri acolo?

| Mişaaa a răspuns:

Ce-ar fi să înveţi să scrii?
Ce zici?

| AnneBre a răspuns:

Şi cum se va chema? Troll? Câtă lume crezi că va posta acolo?

| dadasssssssss a răspuns:

Si ce crezi...ca trolii o sa plece de buna voie la "troli". Probbil o sa ramana tot la comics...sau mai rau, o sa vina pe t/a.

| ILoveMyBed explică (pentru dadasssssssss):

Mda, ai dreptate.

| 3rdWW a răspuns (pentru dadasssssssss):

Și pe T/A dacă nu sunt troli ce sunt?
Măicuțe?

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Te-ai cam certat cu limba romana ...nu?

| Damasc a răspuns:

Daca tot suntem la partea asta, as vrea sa propun si o categorie pentru cei ce scriu "thoamne" si " musica" ce zici, esti de acord?:X