| anonim_4396 a întrebat:

Ti-ai dori sau ti-ai facut vreodată un tatuaj? Eu as vrea unul. Mereu mi-au plăcut niste aripi pe spate, dar cred ca unui băiat i s-ar potrivi mai bine. Sau pearcing-uri? Eu vreau in urechi, sunt asa dragute. Si cele din limba dar cam dureros. Voi ati vrea?

35 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Poate un tatuaj (....stiu exact ce laughing ), dar pearcing n-as vrea.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Ce tatuaj?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Am in minte doua...Dar ambele sunt doar o idee.Mai astept cativa ani big grin

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Si eu. Tati stie de pasiunea mea de tatuaje. Mi-a spus ca atata timp cat o sa fiu copilul lui, nu-mi fac tatuaje sau pearcing. Lasa ca-i trece dupa 20 nu mai are ce sa-mi zică. laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce tatuaj ai vrea sa-ti faci? Eu as vrea ceva ciudat, pe care doar eu sa-l inteleg si care sa aiba o poveste, sa fie legat de ceva din trecutul meu (daca va fi de bine sau de rau...voi vedea). Si nu vreau nici sa fie maree, ceva simbolic care sa-mi aminteasca mereu de acel moment(in caz ca e de bine), iar in caz ca e de rau- sa ma gandesc cum am trecut peste acel moment si sa continui drumul la fel cum am facut-o si inainte, fara sa-mi pese.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Un tatuaj pe mana, mai jos de degetul mic, in care sa scrie "Gazette". Cu scrisul ala mistoc de rocker. Nu vreau chestii prea evidente. Ar însemna doar ca sunt fan pe viată.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Fain. Doar unul vrei?

| KamaSutra a răspuns:

Mi.as tatua o gheara pe mana dreapta, un dragon ce scoate flacari in jurul buricului, niste note muzicale langa urechi si multe altele...happy

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Uuuuuu, dragut. :3

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu vreau nici tatuaj, nici pearcing

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Uuuu...good girl. Nu ca golanii astia de la T/A.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Păăi laughing Tu nu ma stii? Eu mereu aia cuminte laughing

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ah, tocmai tu. laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' cine, tu? raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Aș vrea un tatuaj mic scris pe mână până în cot. Nu știu. Pearcing sigur nu vreau. laughing))

| LaughingKarima a răspuns:

As vrea un tatuaj, pe incheietura pe care sa scrie data mea de nastere si a tatilor mei impreuna cu cele ale parintilor naturali. Am un piercing in buza si as mai vrea unul in limba.

| TiberiuFasole a răspuns:

Aripile pe spate s-ar potrivi mai bine unei fete. Pasariile, daca vrei te pasari, nu degeaba sunt la feminin, ci ele si seamana mai bine ca niste fete( nu zic acum ca esti o pasare). Daca sunt de dragon, nu prea. Pearcing la limba? Iti dai seama ca poate iti vor scoate limba din gura ca sa puna sua o sa tii gura deschisa?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

In zodiacul chinezesc sunt dragon.
Mai deci, aripile nu sunt micute, sunt cat sa cjprinda omoplatii. Da, si de dragon ar fi tare. Deci ambele se potrivesc unui băiat.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca sunt de pasare, tot se potrivesc unei fete. Dupa parerea mea, s-ar potrivi niste aripi de pasare mari unei fete, cel putin daca sunt bine desenate. Nici nu imi pot imagina un baiat asa.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Uite iti arat eu. Sa vezi ce mistoc mi l-am imagina.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Uite aici.
Ps: Posibil ca imaginea sa fie întoarsă invers
PPS: El a fost la începutul drumului meu spre arta animelelor. Nu ma judeca daca e mai uratel.
http://i61.tinypic.com/2iifp7a.jpg

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge link-ul.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e unul care stie sa deseneze, ar fi si pentru fete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tatuaj...Ceva temporar, niste aripi micute de inger pe umar.
Piercing mi-as pune in buza unul thinking
Si mi-as mai da 3 gauri in urechi.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Un Unicorn:33

Răspuns utilizator avertizat
| Snowal15lea a răspuns:

Vreau un piearcing drept in *cough cough* si un tatuaj cu mama mea pe brat

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Duh, sunt cam dependea de tatuaje si piercing-uri desi nu am.
as vrea un tatuaj ce ar trebui sa ma reprezinte. ok, nu stiu unde...
si piercing un buza.

| cristinabya a răspuns:

Eu cred ca fiecare face ce vrea el. Gusturile nu se discuta. Fiecare e diferit, si tu dreptul tau sa faci ce vrei. deci eu zic sa nu te gandesti decat la ceea ce iti place tie si daca iti doresti cu adevarat ai putea incerca. Succes :*

| Ecstasssy a răspuns:

Pearcing am in buza şi tatuaje am la încheietura mâinii o fundita iar putin mai sus am scris în franceză :Nu regret nimic.Şi mai am unul pe spate aproape de fund adică pe la mijloc... puţine nu?

| anonim_4396 explică (pentru Ecstasssy):

Taaareeeee...big grin