| zuzukaeu a întrebat:

As vrea sa-mi fac un tatuaj micut discret pe mijloc/spate, cam cat costa, care aveti spuneti-mi a fost dureros? pareri pro si contra, etc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ceva de genul; penis, pe fese este pretentios si mai scump. un fluturas pe coloana care da din aripi, e mai scump. dar o gargarita mica ce urca spre mansarda, cred ca e mai ieftina. dureros? nu stiu.eu am doar arsuri de la otel. tatuaje nu am.

| yoyosimi a răspuns:

E dureros da nu tare, daca tatuajul e mic si pretul e mic altceva nu am cum sa ti zic...