| sweetgirl_7893 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in grup? Eu da la o colega acasa cu 3 fete a fost cam dureros dar placut.big grin. Vreau raspunusrile voastre

Răspuns Câştigător
| HelpBoy a răspuns:

Stai ca nu inteleg ai facut sex cu fete sau cu baieti?

18 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Yummy! n-am avut placerea si nu inteleg de ce a fost dureros, dar uite mi-ai dat o idee buna ca ma cam plictisesc in ultima vremelaughing

| Азбука a răspuns:

Mai bine mergi tu la nani, ia-ti motanelul de plus in brate, si gandeste-te ce a mai facut Hannah Montana in ultimul timp, ca de citit, bag seama, nu-ti place sa citesti - altfel ne-am fi dat seama.
Lasa sexul anal, oral, si pe cel in grup, pentru cand te vei face mare.
Noapte buna si somnic pufos!

| Rukhsandra a răspuns:

Ai facut la o colega acasa impreuna cu inca 3 fete? Si baieti unde erau? Sau esti lesbiana? ca nu inteleg

| unione a răspuns:

Pot sa ma alatur si eu?

| deea40 a răspuns:

Nu nu am facut asta nici o data si nici nu as vrea sa o fac sincer

| вяυηєтα a răspuns:

thinking Pe mine sincer nu ma tenteaza sexul in grup.Sexul este ceva intim si sincer nu mi-ar conveni sa imi impart iubitul cu alta; si sunt sigur ca nici lui sa ma imparta cu altul; chiar daca nu ar fi sentimente la mijloc... Nu ma tenteaza. Iar cu fete cu atat ma putin. Nu am nimic cu lesbiencele sau homosexualii, doar am certitudinea ca o fata nu te satisface ca un baiat(orice mijloace ar folosi). Dar am si eu o intrebare: de ce a fost dureros?thinking Msbig grin

| lavynika a răspuns:

Nu si nici nu as face.Sexul dupa parerea mea trebuie sa fie ceva romantic intre 2 persoane care se iubesc.

| Wardenitza lu Warden a răspuns:

Dureros?thinking Aveai fetele scula mare smug? ia vezi poate a-ti ramas gravidestraight face

| KostikaFaraFriKa a răspuns:

Mama nu-ti trebuie un prieten|?

| KostikaFaraFriKa a răspuns:

Si nu nu am facut sex in grup!

| Nik a răspuns:

Stai ca nu inteleg ai facut sex cu fete sau cu baieti?

| jagfdbd a răspuns:

Scuza-ma, dar trebuie sa fii proasta sa intrebi asa ceva. acum sincer!|-) |-)

| larisa_4510 a răspuns:

Doamne fereste! nu am facut si nici nu as face! sincer esti nebuna.scuze dar asta e adevarustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut si poate facem si noi ce zici...

| sweetgirl_7893 explică:

Ohh alea 3 fete aveau iubiti.Si eu unul nu in grup fete cu fete:p e stupid

| sweetgirl_7893 explică:

Oh asta e idul lui varamia am intrat pe el si am pus niste intrebari si chiar asta am facut-oo dar nu in grup eu cu iubitul meu iar celalalte 2 fete cu iubitii lor. Dar sa nu-i spuneti lui varami-a ca am intrat pe id ei are 2T_T celalalt e ingrid 12big grin sa nu vada ca am pus intrebari stupide scuze all

| icandrream a răspuns:

Stiu senzatia

| Gaby_Fildan_1991 a răspuns:

Nu dar vreau sa iti dau la muye