| Muflă a întrebat:

Ţi-am zis că strângem lucruri să le ducem la orfelinat. Pentru ce mama naibii ai adus un bici şi prezervative? ಠ_ಠ

20 răspunsuri:
| Muflă explică:

@Deea03
Nah, a dat ortu' popii în prima noapte şi a pus-o frate-miu pă balcon că cică vroia s-o îngroape cu mălaiul pe care i-l dădea şi nişte pene de păun 0_o Puţea ca dracu şi a aruncat-o tataia oh go on Mărog, nu puţea la fel de rău ca atunci când s-a căcat (şi pişat) frate-miu pe balcon în nişte borcane. Pe lângă faptul că puţea de-ţi venea să-ţi borăşti maţele nici nu vroia să-mi spună de la ce miroase, mi-a luat o oră să aflu şi să le-arunc pe geam, idiotul vroia să le ţină acolo până dimineaţă (borcanele cu rahat şi pişat) Dar în familia noastră se-ntâmplă zilnic chestii de genul, nu ştiu de ce mă mai stresez oh go on

| Bogdanux a răspuns:

Mufla...ti-am zis ca sunt circar.Trebuie s-o imblanzesc pe tipa de la orfelinat cumva.

| Bastet a răspuns:

Ba nu, am adus baloane şi un băţ roz, flexibil.^^

| PinguinuL a răspuns:

Aaa... nu, stai linistita asa mi-au spus vocile.
the voices are neveer wrong. ಠ_ಠ

| Puţifer a răspuns:

Păi n'ai zis tu că deseară vrei să fim porno?

| ViezurE a răspuns:

Pai poate copii erau sado/masorolling on the floor tongue

| Deny1333 a răspuns:

Toţi vor să se maturizeze mai devreme. Hai să-i ajutăm. smug

| Polaris a răspuns:

Pentru că tu ai rupt cătuşele roz pufoase. straight face

| sabilopod a răspuns:

Ca sa intregeasca randurile orfanilor.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Huh,pai crezi ca-s pentru tine? \happy

| lunarwolf a răspuns:

Ce vrei să zici?
Că copiii fără părinți nu au dreptul la distracție?
Rasisto! ಠ_ಠ

| Yep a răspuns:

Pai vrei sa le mai folosim? D:
Avem si noi acum 79 de ani, credeam ca te-ai mai linistit...

| Deea03 a răspuns:

Mierla mai traieste?

| Deea03 a răspuns:

@Muflă. Pai. interesant. Eu nu aveam nevoie decat de un ''da'' sau '' nu''. lol

Noapte buna happy

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Hoobs.astea erau pentru orfelinat? am crezut ca ne ducem la club.:-

| CristalClear a răspuns:

Pai...imaginea ta ma face sa ma gandesc doar la asta...D:

| EdiT a răspuns:

Pai nu mai stii ce ai zis aseara: ca deseara vrei actiune ಠ_ಠ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, copiii de azi încep tot mai repede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, acum copiați toți moaca aia. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să învăţ copii că e bine să folosească prezervativele împreună cu biciul.