| Hammurabi a întrebat:

Știați că săptămâna asta a început postul Paștelui?
Pentru cei căsătoriți de mai mult de 5 ani, "mă doare capul" se transformă în "e păcat".

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu sunt tin 2 paste si doua posturi, trist

| sofisis a răspuns:

Uhm...nu stiu nici ce's alea dureri de cap, nici pacate

| Hammurabi explică (pentru sofisis):

Eeee... așa, da. happy

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu nu am inteles niciodata chestia asta. E chiar asa de raspandita? Asa multe femei refuza sa faca sex? Oare de ce? Eu nu prea cunosc femei care sa refuze. But then again...nah. Chiar nu pricep. Nu am mintit niciodata. In cel mai rau caz daca nu am avut chef, asa o data la an, am zis : n-am chef azi. De ce sa mint? Si de ce sa refuz? Sexul face bine la sanatate

| Hammurabi explică (pentru sofisis):

Pe cuvânt dacă știu.
Am auzit-o și eu în folclorul local.
Mie nu mi s-a întâmplat să-mi zică că o doare capul. Eventual s-a mai întâmplat "suntem praf amândoi, nu mai putem face nimic" laughing

| gogu220 a răspuns:

Dar putem gândi şi invers. Gata femeie, mai potoleşte-te că suntem în post. Destul mă munceşti tot anul.
Că femeia e ca lozul în plic, şi poţi să tragi un loz sau o loază.

| Hammurabi explică (pentru gogu220):

N-ai tu norocul ăsta să fi suprasolicitat. laughing

| gogu220 a răspuns (pentru Hammurabi):

Aşa e. Când oboseşte nevasta mai vorbesc şi cu vecina.