| anonim_4396 a întrebat:

E păcat sa asculți muzica în postul Pastelui?

6 răspunsuri:
| V77Narcis a răspuns:

Știai că tot ce faci poate fi considerat păcat? De exemplu nu ai voie să te tunzi, pensezi, tatuezi sau să ai cercei. Dacă ai făcut una din cele de mai sus, nu ai de ce să te temi ca ascultatul muzicii este un păcat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apoi, la câtă muzica am ascultat saptamana asta, cred ca singurul loc unde as putea merge dupa viata este iadul laughing.

| Alex007xD a răspuns:

Nu este pacat, si in plus nu exista pacate. Bafta

| ddssaaa a răspuns:

Nu,categoric nu.Probabil rock-ul este un pacat in timpul pastelui, dar house, populara, dubstept si altele nu sunt. Funda?

| Mihai1810 a răspuns (pentru ddssaaa):

De ce ar fi pacat sa asculti rock in post?

| Desireღ a răspuns (pentru Mihai1810):

Posibil să fie un încuiat la minte care încă crede că rock-ul are legătură cu satanismul.