| IoanaMra a întrebat:

Tie iti face capu asa urat? ( Intrebare pusa de o fata colegei de banca! ) La ce se referea? Cele mai funny raspunsuri au vot si cel mai super funny are funda! rolling on the floor

3 răspunsuri:
| TheBlackCrystal a răspuns:

Poate ea avea pe cap o balega de vaca si a intrebat'o pe colega ei care a avut si ea daca ii face capul urat pentru ca nu era sigura daca e asa frumoasa

| stejara2 a răspuns:

II bazaiau prea tare ideile erotice? Si se auzeau cat colo fanteziile? Si de ar fi auzit-o baietii faceau coada?

| valescu a răspuns:

Nu stiu...