| Schoompika a întrebat:

vreau sa va pun o intrebare mai,, delicata" deci cititi cu atentie va rog:
Eu plac ffff mult un baiat pe care ma prefac ca-l urasc, faza e ca si colegei mele de banca ii place de el.As vrea sa stiu cum ar trebui sa ma comport in astfel de situatie.Astept raspunsuri de la baieti in special.
(p. s. am 14 ani jum. si ma prefac ca nu-l suport din clasa 1)

4 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Pai depinde daca lui ii pasa de tine sau nu.Nu cred ca din cauza colegii tale ar trebui sa faci asta.Trebuie sa te gandesti ce ar face ea daca ar fi in locul tau, daca crezi ca merita pentru ea sa nu l bagi in seama pe baiat atunci asta fa. Oricum nu e frumos sa te porti urat cu el sau sa zici ca il urasti, poti pur si simplu sa nu i spui ca il placi si sa te porti normal :-)nu fii rea cu el :-)

| whiteweed a răspuns:

Offf...nu e bine incearca sa ii arati ca de fapt te-ai inselat si ca e un tip ok. altfel prietenele tale il vor lua. Bafta

| Schoompika explică:

Eu nu ma pot schimba chiar asa de brusc,dar imi este teama ca colegamea il va fura si nu se va mai uita deloc la mineX-(.Ma prefac ca il urasc ca sa nu se observe ca il plac, mereu incerc sa o indepartez pe colegmea dar nu reusesccrying. Nustiu ce sa mai fac, sunt disperata!

| ANDU_6620 a răspuns:

Hei Diana Buna sunt Andreea stii cred ca ar fi super ok sa incerci cate un pic sa vb cu el sa "te apropii" de el.Adik de ex la un proiect faci cumva sa cazi in aceeasi grupa cu el si incerci sa comunicati si in acest fel poate se schimba ceva:d.
Iti doresc norocbig grin