| Andreeacordos a întrebat:

Cum fac sa demonstrez colegei mele de banca, ca m-am schimbat si ca nu ma mai port urat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Spune-i ca te-ai schimbat, si sa-ti mai acorde o sansa. Apoi, incearca sa n-o irosesti si poarte-te cat mai frumos cu ea.
Succes!

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau. ca te-ai purtat asa cu ea. si ca de acum incolo nu o sa mai iti bati joc de ea si ca va veti ajuta reciproc una pe cealalta.

Sper ca te-am ajutat. :3

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

În primul rând nu trebuia să te fii purtat urât de prima dată.sad

| Psychic a răspuns:

...sa nu te mai porti urat...promisiunile raman promisiuni. Sa faci ceea ce altadata nu ai mai facut, sau nu ai fi vrut sa faci, ca sa-i faci o bucurie, chiar daca e numai o vorba buna sau o renuntare din partea ta ca sa ii dedici ei din timpul tau.Bafta!