| Barajag a întrebat:

Toata lumea intreaba: Ce ati primit de la mosul? Eu va intreb: Ce nu ati primit de la mosul?laughing

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce n-am primit de la Mos? hmm... Promisiune, ca va veni si la anul'.winking

| Barajag explică:

@gresitaEintrebarea: Esti un cersetor de prima clasa, de aceea mi s-a facut mila de tine si iti trantesc o funda drept in nas, om insistent ca tine nu am vazutlaughing
Ia-ti fundoaca si lasa-ma sa respir, nu am putut sa dorm din cauza tahee hee

| anad a răspuns:

Nu mi-a adus luna de pe cer pe care o astept de multisor! Credeam ca, daca acolo la pol este 6 luni noapte, o poate lua mai usor!

| Aero a răspuns:

Ca in fiecare an, n-am primit o felicitare de sarbatori din partea familiei Dursley. Dar nici nu astept! tongue

Aaa...mosul? Eee...toata lumea stie ca-s mai multi! big grin

| Tourniquet a răspuns:

Nu am primit blugi gri skinny care mi doream si dulciuri mai multe (am primit ogramada si tot nu ma satur).

Ursulika, ce ai facut bunut azi de papa?hee hee

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tourniquet):

Sarmale a făcut sint sigur.

| pwp a răspuns:

Eu nu am primit un catelus sad

| Bacemi a răspuns:

N-am primit un sarut.

| Gentiana a răspuns:

Nu am primit un laptop.

| LolNope a răspuns:

Mooooooooolte.

| ionica56 a răspuns:

O placa de par.
sad sad

| A12NDRA a răspuns:

Un catelcrying.
Craciun fericit!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

N-am primit un ceas care imi place mie mult si un suport pentru laptop, sa nu-mi mai incinga picioarele!

| Șttefania a răspuns:

Pai nu am primit:
Un laptop
Un telefon
O camera foto
O camera video
Extensii
Dar am primit O pisicuta si multe :*
Craciun Fericit

| MusicisMusic a răspuns:

Nu mi-am primit tatal si fratii inapoi de Craciun, sunt in Tokyosad

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Păi, știi, nu am primit acel pui de labrador pe care mi-l doresc atât de mult. Nu am primit telefonul la care încă visez, nici camera performantă, nici laptopul ce-l cer de atâta amar de vreme. Nu am primit o lenjerie de pat în culori pastelate, nici măcar viu colorată și nici parfumul ăla scump nu a ajuns in firavele-mi mâini. Eh, dar vezi... în timp ce unii zic "vreau d-aia și d-aia", eu zic lasă, că vin ele bre. Sărbători fericite!
Numai bine!
Pumpkin Pie

| Parmalat a răspuns:

2 cm

| Schnitzel a răspuns:

Telefon.ma rog am primit banii pentru el dar nu e la fel. Si nici catel n-am primit:-s

| rahelyta a răspuns:

Nu am primit un sarut de la iubitul meu e un pic cam departe...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu am primit?
Nu am primit tot restul obiectelor din lume infara de cele pe care le-am primit!big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am primit un ursuletwaiting Nu ai tu vre-unu pe acolo prin barlog sa mi-l aduci mie?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am primit intrebarea pe care vroiam sa mi-o puna un baiatcryingcrying

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

@MrSmith rolling on the floorGenial!

| luana2001 a răspuns:

Un iepuras. Ueueue.

| Vasile_8874 a răspuns:

Nu am primit inca rezultatul testului ADN facut mie si acelui ingeras din bratele tale.