| LaughingKarima a întrebat:

Tocmai m-am intors acasa de la urgente, voi ce faceti? Mai traiti?

51 răspunsuri:
| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

Nu imi trebuia sa vad asa ceva laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru LaughingKarima):

Iti doresc sa ai parte doar de astfel de zile.

Have a bad day sweet girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai? Ce ai patit?

| raMLesS a răspuns (pentru LaughingKarima):

În 10 minute ai făcut 32 de comentarii, de fapt 7 minute rolling on the floor.

| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

Si e de rau? laughing

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Pai, am fost in padure, am alunecat, am ajuns cu piciorul in sticla, am ajuns la urgente si am primit 5 stitches(sau copci dupa cum mi-a zis Mad ca li se spune dar suna a mancare asa ca laughing )

| raMLesS a răspuns (pentru LaughingKarima):

Am visat aseară că eram astronaut şi respiram în spaţiu fără castronul ăla care şi-l pun astronauţi pe cap, am visat că ajunsesem "înotând" să aselenizez soarele, era destul de căld şi când m-am trezit era dimineaţă, păcat rolling on the floor

| LaughingKarima explică (pentru raMLesS):

Ar trebui sa incepi sa scrii o carte cu visuriile tale laughing daca nu, spunemile mie, le adaug la povestiile mele happy puppy dog eyes

| LaughingKarima explică (pentru SuckTheGod):

Multumesc.
You too sir, you too!(again, you are a 'him' right? laughing )

| Croampa a răspuns:

Esti ok?

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Vorbesti cu Karima, normal ca sunt bine...

| syd2 a răspuns:

Voi canta.

| Copac13 a răspuns:

Si tu ai baut din camara lui suck

| RAY a răspuns:

Tocmai am fost eliberat pentru viol caut alta victima sa stau pe racoare pe caldura asta

| KamaSutra a răspuns:

Awww
sper ca esti bine :((

| L1feDRAIN a răspuns:

Ai sunat de curiozitate?

Asa, imi vad miinile si picioarele, cred ca da.

| LaughingKarima explică (pentru Copac13):

De unde stii!? surprise

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Da sunt bine, doar sunt Karima deci trebuie sa fiu bine happy

| Copac13 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Se simte mirosul de bautura

| LaughingKarima explică (pentru RAY):

Bine faci, continua

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Oh. Sărăcuța de tine sad