| GoGo23g a întrebat:

Top 10 intrebari fara raspuns
1.Cine a fost primul [Oul sau gaina --Raspundeti prin Da sau Nu laughing)]
2.Cum a aparut lumea
3.Adam avea buric?
4.Cum poate avea Donald nepoti daca nu are frati sau surori?
5. Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum pot sa scap de cel vechi?
6.Cum se va numi epoca care va succede epoca contemporana?
7.De ce se sterilizeaza acele cu care se fac injectiile condamnatilor la moarte?
8.De ce se spala prosoapele, daca e de presupus ca atunci cand ne stergem ar trebui sa fim curati?
9.De ce poate sosi acasa o pizza comandata, mai repede decat ambulanta?
10. 2+2 de ce nu fac 7?

Cine raspunde la cat mai multe are funda :X:X:X

SOS ANIMALELE

Răspuns Câştigător
| NumePublicAnonim a răspuns:

1.Da;
2.cand m-am nascut eu;
3.ba mai mult, avea doua:unul il avea unde il avem cu totii si pe celalalt il avea in frunte;
4.isi imperecheaza degetele de la picioare;
5.arunca-l cat de tare poti si apoi fugi ca sa nu te mai gaseasca;
6. apocalipsa;
7.ca sa scape de-o grija;
8.ca sa fie fresh;
9.pentru ca pizza vine pe bani, ambulanta vine gratis;
10.pentru ca 7 e un numar prea mare pentru 2+2. 2+2=4 >big grin

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

1.ce inseamna da, si ce inseamna nu? gaina a fost prima.
2.nu ma intereseaza
3.nu,dar nu pot fi sigura, ca nu l-am cautat big grin
4.copii copiilor ii sunt nepoti.
5.il ingropi.sau,presupunand ca ti l-ai luat din Romania, il arunci, ca probabil il va fura cineva.
6.de ce mi-ar pasa? oricum nu o voi „prinde"
7.ei.cum sa riste sa se imbolnaveasca mortii?!
8.tu ai folosi prosoape nespalate? nu cred...
9.cum a mai zis cineva, pizza o platesti, aambulanta nu :p
10.la ora asta vrei sa calculez?! si ultimu neuron al meu doarme.te rog nu-l trezi, ca e morocanos daca nu doarme 24 ore pe zi happy

| NumePublicAnonim a răspuns:

1.Da;
2.Prin cuvantul Lui Dumnezeu "Sa fie..." si s-a facut big grin;
3.ba mai mult, avea doua:unul il avea unde il au toti oamenii si pe celalalt il avea in frunte;
4.imperechiandu-si degetele de la picioare;
5.arunca-l cat de tare poti si apoi FUUUUUUGI!;
6. apocalipsa;
7.ca sa scape de o grija;
8.ca sa fie fresh;
9.pentru ca pizza vine pe bani, iar ambulanta vine gratis;
10.pentru ca 2+2=4.
P.S. cred ca am mai dat o data raspunsul, dar vroiam sa fiu sigura ca l-am dat big grin >big grin

| Frunziix3 a răspuns:

1.Da
2.A facut-o D-zeu
3.Da
4.O avea copii
5.Il vinzi
6.Viitoare
7.Asa e procedura
8.Se spala ca atunci cand ne stergem sa nu ne murdarim din nou.
9.Pentru ca ambulanta trebuie sa se incarce, pe cand la pizzerie doar iei pizza si pleci.
10.Pentru ca fac 4.

| alinutzy19 a răspuns:

1.da
2.nu
3.da
4.nu
5.da
6.nu
7.da
8.nu
9.da
10.nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) eu laughing
2) prin minune
3) nu stiu *-)
4)era deja bunic laughing
5) da-il cadou lu mos craciun laughing
6) PC- online
7)ca sa murim noi de ciuda, ca ei sunt mai igienici
8) ca sa te intrebi tu
9)ca moartea e mai lenta
10)ca-s einstein, si cand vreau eu ceva, asa se intimpla,
laughing