| JustMeBăi a întrebat:

Totul a luat'o razna cu campania asta! De ce raportati atatea intrebari?! N'avem voie sa mai glumim pe site?! Deja multi au plecat, inclusiv Loome. De ce i'ati raportat intrebarea in care se gandea daca sa plece sau nu? De ce ati raportat intrebarea in care Bastet a dat conversatia cu Loome pe Mess? Si eu ma gandesc sa plec, dar nu stiu ce se va mai intampla. Si NU vreau sa mai raportati si intrebarea asta.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Avem dreptul să raportăm pe cine vrem!
Nu interesează pe nimeni ce a vorbit userul "bastet" cu userul "lume" pe mess. Să-şi păstreze arhivele şi să le citească de câte ori are chef, nu să le facă publice!
Şi de unde moda asta cu ameninţările că plecaţi?
Repet! Vina este a voastră, că aţi făcut campania asta stupidă şi că în toate întrebările este vorba despre useri de 10-13 ani care se alintă pe site!

pa, pa.

23 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Uite, vezi, deja toata lumea pleaca... din cauza acestor raportari excesive.

Mesaj pentru cei care raporteaza:

Dragi useri,
Ce vreti? Sa puneti pe jar acest site?! Pai, comunitatea se scufunda din ce in ce mai rau.
Ganditi-va de 2 ori inainte sa raportati, daca vedeti un comic ( spre exemplu ), nu va place.raportati? Nu! De ce exista acest raspuns, care uneori poate fi si un comentariu, spune simplu: " nu-mi place!", nu raporta! vrei oprere de arta? thinking comicurile sunt facute pentru a ne amuza happy nu pentru a fi raportate destepti sitului!winking

Just, ce iti pot spune, situl se duce de rapa.
O asteptam pe Stella, sa rezolve ceva happy!

" Revolutia TPUhee hee ".

Numai bine!

| Bya132 a răspuns:

@ÉrotiqueConseils, nu avem voie sa raportam pe cine vrem, ci avem dreptul sa raportam de cate ori o regula este incalcata.

| Bya132 a răspuns:

@ÉrotiqueConseils

Corect, nu iti interzice nimeni, ti-am zis opinia mea.

Numai bine

| Cretaker a răspuns:

@ÉrotiqueConseils - http://i.imgur.com/zoqSH.jpg

quoted for truth

| Cretaker a răspuns:

Draga ÉrotiqueConseils,

vreau sa-ti spun pe aceasta cale ca ai facut un killstreak de 12 si utilizatorul anonim ori e vre'unul din useri care se simte, ori e vreun fan ranit la poponeț (no offense, kids).

-- cu stima, Isaac Clarke.

n-am cu Loome sau restul nimic, dar imi place cum va plangeti ca n-a mers cum trebuie treaba.
Plus ca inca incearca sa ma raporteze, ceea ce ma raneste adanc in suflet.

careless.jpg

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bya132,
Nu-mi interzice nimeni să raportez pe cine vreau, iar dacă administratorul vede că o anumită postare merită să fie ştearsă, înseamnă că am avut dreptate şi nu am raportat-o că aşa am avut eu chef, ci pentru că este o postare irelevantă sau neinteligibilă!

loolgirl,
Adică."lume". Încerci să o faci pe şmechera venind din nou pe site cu un alt cont, dar să ştii că nu mă impresionezi.
Cred că aici e vorba de maturitate; sunt şi copii de 10-13 ani care sunt destul de maturi ca să-şi pună un nume de dimensiunea unui link sau să facă cine ştie ce campanii nefondate.
Mai nou, ne duşmănim pe net? Cum se numeşte asta? Duşmănie virtuală? Fii serioasă!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Loolgirl,
Bun, am înţeles. Eşti lume.
Gata, am încheiat discuţia.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Loolgirl,
Nu discut cu persoane mincinoase.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

JustMe,
Văd că voi chiar aveţi tupeu! Până când mai aveţi de gând să continuaţi cu asta?
Am spus eu cumva că raportez numai comicurile? Toate temele şi întrebările irelevante, neinteligibile sau cu conţinut obscen, le-am raportat!
Nu era nevoie de o campanie ca să faci un bine acestui site. Până acum lumea raporta postările stupide şi fără să facă parte dintr-o campanie, şi era mult mai bine.
Uite unde s-a ajuns cu ideea de a face o campanie!
Aşa faceţi unii dintre voi; exageraţi în toate!
Să ştii că te incluzi, şi te rog să nu-mi mai dai reply.

pa, pa.

| JustMeBăi explică:

@ÉrotiqueConseils

De ce crezi ca Loolgirl e Loome? Nu'i asa. Si avem dreptul sa raportam, dar de ce nu se raporteaza intrebari de genu':
"M'am masturbat cu un pix, raman gravida?"
"Vreau sa fac avort. E bine?"
"Hei, TPU! Cat face 2 + 1. Urgent! E tema la mate."
"Care raspunde primul' are fundita!"

Deci, tu preferi ca sa ramana intrebari atat de stupide si sa se stearga comicurile. Ele sunt puse la T/A pentru a ne distra, d'asta este "T/A". In fond, campania a fost facuta pentru un bine, nu pentru a imparti TPU in 2 tabere. Nu?

| Deyutza a răspuns:

Si daca pleci ce? nici nu stiu ce-i campania asta?! e cam aiurea(oare catzi stupizi primesc c-am spus asta? aa stai ca-mi da spam!)
deci revin; de obicei imi verific raspunsurile sa vad alte intrebari in legatura cu raspunsul meu, sau ce voturi am primit...etc.
dar azi nu am mai avut ce sa verific, toate intrebarile raportatee! frate, wtf?!?

| Serena1993 a răspuns:

Raportarea este si ea pusa cu un scop nu sa o apasam la misto.
campania a fost facuta pentru un lucru bun nu pentru a inrautati situatia care deja era, dar a inrautatito!
e vina ei ca niste idioti sau bagat in campanie? nu cred.
e vina ei ca uni sunt obsedati de cuv raporteaza?
lume a facut niste comice pentru a inveseli unele persoane. dar bine unora nu le place, nu le place nu e vina ei.

stela o doare direct in kur.sa faca si ea ceva.

*bate vantul*

cea ce sigur nu va face.

Bya132
ai dreptate.in curand va incepe o''revolutie''. si imi place ca va fi o revolutie. poate va indrepta ceva, poate nu.

si ce daca sunt copii de 10-13 ani? ei nu sunt oameni? ei ce au?
poate ca sunteti voi mai mari dar si voi ati avut candva 10 ani si multa lume va lua peste picior si siguur ca nu va placea.

da ce sa faci.eu nu vreau dusmani, sigur voi primi supid, sigur intrebarea care am pus-o acum putin timp va fi raportata.
dar asta E TPU!

| Serena1993 a răspuns:

ÉrotiqueConseils
draga mea, eu nu sunt lume!

chiar asa? frate eu nu sunt loome.am stiut eu ca vei avea ceva de zis.
si iti mai zic o data:EU NU SUNT LOOME?
cum sa-ti dovedesc?

| Serena1993 a răspuns:

ÉrotiqueConseils

si uitete de cand am eu cont si de cand are lume cont.
mai intai afla pana sa vorbesti!
NU SUNT LOOME!

| Serena1993 a răspuns:

ÉrotiqueConseils

straight faceaha o incheiem
chiar asa cu tine nu se poate discuta?

| Serena1993 a răspuns:

ÉrotiqueConseils

fai fata prima data am crezut ca glumesti
dar pe bune nu sunt lume
ce dracu nu intelegi? te-ai uitat la conturile noastre!? sunt sigura ca nu

| Hombre a răspuns:

Alo, kinderii, puneti dracu' mana pe carte si lasati calculatorul ca o sa va faceti mari si o sa aveti nevoie de servici o sa aveti resposabilitati si veti fi niste tute, si o sa fie prea tarziu, nu mai frecati menta pe aici ca va trece timpul, trezitiva.

| AndaWest a răspuns:

Vai ce dezastru, a plecat lume(care nici nu stiu cine rahat in ploaie e)si iti dai seama ce dezastru vrei sa pleci si tu numai pentru motivul asta, doamne da' ce plansete o sa mai tragem ca nu are cine sa mai mazgaleasca pentru noicryingah ce tristetesad
ps:cand te gandesti mai repede daca pleci sau nu?

| Ade a răspuns:

Aveti dreptate. Dar si trebuie ''corectat'' stite-ul, dar nu in modul asta. Vor sa ajute, dar nici chiar asa. Incetul cu incetul! Dar nu brusc. Vai! Imi iau concediu!

| elasexygagica a răspuns:

ÉrotiqueConseils are mare mare dreptatewinking si merita funditawinking

| ProjectJackpot a răspuns:

Dispareti de pe site si tu si lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragii mei copilaşi, de ce naiba vă tot plângeţi de site la această categorie?
Dacă într-adevăr consideraţi că v-au fost raportate abuziv întrebările atunci de ce lătraţi la copacul la care nu trebuie?

Citez de la întrebări frecvente:
"Ce se intampla daca raportarile sunt injuste sau abuzive?
Toate postarile respinse in urma raportarilor sunt verificate(mai degrabă înregistrate, maică, că nu stă nimeni să verifice!) de noi. Mai mult, noi vom re-aproba pe site tot ce a fost respins fara sa fie cazul si fiecare raportare abuziva va fi contorizata. Celor care insumeaza 10 raportari abuzive li se va revoca dreptul de a raporta."
Aşadar în loc să tot puneţi întrebări prin care speraţi să calmaţi fiarele, mai bine scrieţi o plângere la pagina de Contact sau Stelei www.tpu.ro/utilizator/afubz
În felul ăsta mai puteţi spera că se va face dreptate! Plângeţi-vă unde trebuie!

P. S. Foarte puţini au părăsit acest site de-a binelea! Cei mai mulţi s-au întors imediat de pe alte conturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maică, ÉrotiqueConseils v-a zis-o bine! Tot asta aveam şi eu în cap, dar n-am vrut să vă fac să vă simţiţi mai prost decât vă simţiţi deja, pentru că aceeaşi impresie mi-aţi făcut-o şi mie!