| Monoportocalioză a întrebat:

Totul despre s...acaitorul de gogu:
http://imgur.com/ZExoO

offf, oare de ce nu vrea sa ne lase in pace?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

rolling on the floor) GoguVibratorul! Se pare că n-am prins perioada când își avea așa nickul, mă mir de ce nu l-au suspendat...
Ce răi suntem, trebuie să-i urăm șî noi casă (virtuală) de piatră cu Goguleana lui, poate dup-aia ne mai informează la nick că a făcut ș-un copil, GoguLoveJBJunior sau ce nume o să-i dea, apoi copilu crește mare, își face cont aici și așa e invadat TPU de copii proști...

14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Şi tu ai venit să ne reaminteşti de Gogu, sau cum?
Plus că îi dau dreptate lui @DrinkSheetDrunkShepp, nu te-am mai văzut!

| Bya132 a răspuns:

@YaηηaLoveCristinna, da este! Pentru că noi socializăm (scuzați cuvântul deștept) doar cu oameni cunoscuți.

| Musique a răspuns:

Tu din ce boschet ai mai aparut.
si te mai iei si de mascota noastra
*rusine phbbbbt *

| DaVà a răspuns:

Doamne ce nu va inteleg...

| Șâret a răspuns:

Cine dracu ești tu de fapt? laughing
Hai, mă, pleacă la d/s că ne plictisești!

| DrunkShepp a răspuns:

Aha si tu cine esti? ca nu te-am vazut pe aici...te-ai intors dintr-o ''calatorie'' in alta categorie sau ce?

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Nu plec de la categoria mea favorita. smug
Sa va fie clar! straight face

| Monoportocalioză explică:

Draga @DrinkSheetDrunkShepp: nu vin din nici`o "calatorie" din alta categ., eu la T/A stau mereu, si sa stii ca nici eu nu te-am vazut pe tine asa ca...

| Monoportocalioză explică:

Da trebuie neaparat sa ma vedeti sau ce? daca nu ma`ti vazut pana acum e vreo problema sau ce?

| Monoportocalioză explică:

Deci bai frate eu nu inteleg ce va doare pe voi de unde am aparut, eeeee uite ca de`acasa am aparut!

| gusky a răspuns:

DrinkSheetDrunkShepp@ numele tau spune ca esti o oaie beata care bei cac*t.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

> sa...
Invata sa scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU s-a dus dracului de când cu Bieber...â
Eu stau mai mult pe puleți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU s-a dus dracului de când cu Bieber...
Eu stau mai mult pe puleți.