| ghineanamaria a întrebat:

Offf o fi normal ca un baiat sa se razbune pe mine si sa nu ma lase in pace pentru ca nu vrau sa fiu cu el deoarece ma jigneste si in plus daca vrea sa fiu cu el de ce vrea (daca zice ca nu sunt perfecta)In plus m-am pupat cu el pe gura si am provocat o alta fata sa se pupe cu el in acea seara si tot in acea seara s-a razbunat pe mine VOI CE ZICETI?

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Depinde in ce fel se razbuna. Daca trece la amenintari cred ca ar fi cazul sa vorbesti cu cineva adult. E destul de serioasa treaba